تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

فخرالدینی: بلاتکلیفی برای تراکتور خوب نیست/ این بهترین فرصت برای شکست دادن استقلال بود

چهارشنبه 18 تیر 1399

مدافع راست تیم فوتبال تراکتور اعتقاد دارد که وضعیت مبهم برگزاری دیدار این تیم برابر استقلال و بلاتکلیفی موجود برای نماینده فوتبال تبریز خوب نیست.

وضعیت تراکتور بعد از پیروزی برابر صنعت نفت آبادان

شرایط تیم ما خوب است و به کسب این برد نیاز مبرمی داشتیم. ما حتی در بازی با نساجی هم باید سه امتیاز را می‌گرفتیم، ولی به حق‌مان نرسیدیم. این برد وضعیت تیم ما را بهتر کرد، ولی هنوز راه سختی در پیش مانده است و هفت بازی سخت دیگر در لیگ برتر داریم.

ما تا پایان فصل دو هدف مهم داریم، اول اینکه در لیگ برتر سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم تا خیال‌مان از این بابت راحت باشد و هدف دوم‌مان هم قهرمانی در جام حذفی است. البته رقیبان سرسختی پیش رو داریم، ولی ما تراکتور هستیم و می‌توانیم به هدف‌های‌مان برسیم.

وضعیت استقلال و احتمال لغو بازی این هفته تراکتور

از قبل هم قابل پیش‌بینی بود که اگر لیگ برتر شروع شود، این مسائل ایجاد خواهد شد و مسئولان باید فکر اساسی در این زمینه می‌کردند. ما بازی قبلی را برده و روی دور برد افتاده بودیم. این بهترین فرصت بود تا در بازی بعدی استقلال را شکست بدهیم و فاصله را با این تیم بیشتر کنیم، ولی حالا بحث لغو بازی مطرح است. اگر این اتفاق رخ بدهد، ما یک هفته از شرایط بازی دور می‌شویم که این بلاتکلیفی اصلاً برای تراکتور خوب نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim