تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

ملاقات وِیژه در کمپ تیم‌های ملی

سه‌شنبه 17 تیر 1399

ساکت الهامی سرمربی تراکتور با حضور در کمپ تیم‌های ملی با اسکوچیچ دیدار کرد.‌

ساکت بعد از برد در برابر صنعت نفت شرایط روحی و روانی بهتری پیدا کرده است. او پیش از این بازی به دلیل شکست در برابر تیم‌های پارس جنوبی و نساجی تحت فشار بود اما با حمایت باشگاه تراکتور بار دیگر به روزهای خوب خود برگشت و با شکست صنعت نفت دوباره این شانس را پیدا کرد که برای نایب قهرمانی دراین فصل از بازی‌ها و کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا بجنگند.

ساکت بعد از بازی با صنعت نفت با توجه به فرصتی که پیدا کرد به تهران آمد و با حضور در کمپ تیم‌های ملی با اسکوچیچ دیدار کرد. بدون شک الهامی در این دیدار شرایط ملی پوشان تیمش را برای سرمربی تیم ملی تشریح کرد. و اینکه چه بازیکنانی از تیم او در این برهه از زمان می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. اسکوچیچ پیش از دوران کرونایی با حضور در تمرین چند تیم لیگ برتری از نزدیک با مربیان دیدار کرد ودر هفته‌های اخیر چند بازی لیگ برتر را هم از نزدیک دید. ساکت که خوب می‌دانست امکان سفر اسکوچیچ به تبریز در دوران کرونایی وجود ندارد ترجیح داد خودش با حضور در کمپ تیم‌های ملی به اسکوچیچ دیدار کند.

این دیدارها به طور حتم موجب تبادل افکار بین مربیان تیم‌های باشگاهی و سرمربی تیم ملی می‌شود و اینکه هر دو طرف از این دیدارها سود می‌برند. تراکتور باید برای بازی با استقلال آماده شود. هر چند آبی‌ها به خاطر اینکه چند بازیکن کرونایی دارند خواهان تعویق این دیدار هستند. مثل بازی با پارس جنوبی.

منبع: ورزش سه