تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

استقلال - تراکتور؛ امروز لغو می‌شود؟

سه‌شنبه 17 تیر 1399

باتوجه به این که نتایج تست استقلالی‌ها امروز مشخص خواهد داشت، احتمال دارد پس از آن دیدار مقابل تراکتور برای آبی پوشان لغو شود.

در حالی که قرار بود استقلال سومین بازی خود بعد از کرونا را در شهرستان جم و مقابل پارس جنوبی پشت سر بگذارد اما آبی‌ها ترجیح دادند که به خاطر تعداد بالای موارد کرونایی خود راهی جنوب نشوند و بازی هم به انجام نرسد. شب گذشته نیز در فوتبال برتر موضوع تعداد کرونایی‌های استقلال مورد بحث قرار گرفت و سهیل مهدی در حضور سرپرست استقلال گفت که فهرست این تیم 38 نفر را در خود دارد که اگر 25% آن‌ها مبتلا به کووید19 باشند، بازی این تیم به زمان دیگری محول خواهد شد. این در حالی است که البته استقلال ادعا می‌کند با جدایی دو بازیکن خارجی اش، فهرست 36 نفره دارد و با 9 کرونایی فعلی، باید بازی‌هایش لغو شوند.

به هر حال امروز قرار است که نتایج نهایی تست آبی پوشان مشخص شوند و بر این اساس اگر 25 درصد اعضای این تیم مبتلا به این ویروس باشند، علاوه بر تعویق بازی با پارس جنوبی، مسابقه با تراکتور هم در تاریخ دیگری برگزار خواهد شد و مهم ترین بازی این هفته به انجام نخواهد رسید. البته تراکتور باتوجه به پیروزی مقابل صنعت نفت و آمادگی حضور در میادین، مخالف لغو این بازی است.

در نهایت باید منتظر ماند و دید سازمان لیگ چه زمانی نتیجه تست تیم استقلال را مشخص می‌‌کند و آیا بازی شاگردان مجیدی و الهامی برگزار خواهد شد یا نه.

منبع: ورزش سه