تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

گل تماشایی حاج‌صفی تقدیم به ساکت

یک‌شنبه 15 تیر 1399

کاپیتان تراکتور شادی گل تماشایی خود برابر صنعت نفت را با سرمربی تیمش تقسیم کرد.

تراکتور که با اندیشه بازگشت به کورس مدعیان کسب سهمیه آسیایی به استقبال دیدار با صنعت نفت آبادان رفته بود، نمایش فنی خوبی داشت و جریان بازی را کاملا در اختیار گرفته بود که این عملکرد درخشان شاگردان ساکت الهامی، با دو گل فوق‌العاده احسان حاج‌صفی تبدیل به ۳ امتیاز ارزشمند شد.

قرمز پوشان فوتبال آذربایجان که بخاطر اختلاف یک امتیازی با صنعت نفت از اهمیت این بازی آگاه بودند و نمی‌خواستند در ورزشگاه یادگار امام امتیازی از دست بدهند، موقعیت‌های بسیاری خلق کردند که اگر دقت مهاجمان این تیم بود، می‌توانستند با دردسر کمتری از سد حریف خود عبور کنند ولی با این وجود، گل‌های حاج‌صفی آنها را به رستگاری رساند.

حاج‌صفی که برای دومین بازی پیاپی و در روز نیمکت‌نشینی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه بازوبند کاپیتانی تراکتور را بسته بود، علاوه بر خلق موقعیت و نفوذهای خطرناک از جناحین، با شوت‌های محکم و دقیق بارها برای گلزنی اقدام کرد که دو بار موفق به انجام این کار شد.

گل اول تراکتور روی یک حرکت تمرین شده و از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید، اما حاج‌صفی که انگیزه زیادی برابر صنعت نفت داشت، در نیمه دوم هم برای گلزنی اقدام کرد که موفق شد با یک ضربه فنی استثنایی از پشت محوطه جریمه توپ را به کنج دروازه آبادانی‌ها بفرستد و برتری تیمش را قطعی کند.

حاج‌صفی پس از این گل تماشایی با سرعت به سمت ساکت الهامی، سرمربی تیمش رفت، او را در آغوش گرفت و این گل زیبا را تقدیم سرمربی خود کرد تا او نیز با آرامش خاطر بیشتری بازی را دنبال کند و امیدوار به دیدارهای آینده و تداوم حضورشان در بالای جدول باشد.

منبع: ورزش سه