تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

مظاهری: مسخره‌اش را درآورده‌اند!

یک‌شنبه 15 تیر 1399

دروازه‌بان تراکتور معتقد است که نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در لیگ ایران با لیگ‌های اروپایی متفاوت است.

این دیدار

بازی خیلی خوبی بود. بالای ۷۰۰-۶۰۰ پاس دادیم و خدا را شکر نتیجه لازم را گرفتیم. بابک مرادی نتیجه بازی‌مان را به خوبی پیش‌بینی کرده بود و همانطور که گفته بود، ۲ بر صفر پیروز شدیم.

ما مخالف اصلی برگزاری بازی‌ها بودیم، اما آمدیم و مسابقه دادیم. حالا که این اتفاقات افتاده، دیگر نباید بازی‌ها را لغو کنند. الان جزو چهار تیم برتر جدول هستیم و رتبه پایینی هم نداریم که بگویند راضی به ادامه نیستیم. ادامه بدهید، از چه چیزی می‌ترسید؟

دروازه‌بان تراکتور با انتقاد از سازمان لیگ ابراز کرد: کدام پروتکل را رعایت می‌کنند؟! چرا خاله بازی می‌کنند؟ مسخره‌اش را درآورده‌اند. ورزش برای چه چیزی است؟ برای سلامتی نیست؟ سوالم از آقای خلیلیان و مهدی این است که هدف‌تان چیست؟ بیایند با فوتبالی‌ها صحبت کنند تا با هم پولی را که بخاطر برگزاری مسابقات از اسپانسرها در می‌آورند را تهیه کنیم و به آن اسپانسرها بدهیم که دیگر با جان ما بازی نکنند!

آلمان و اسپانیا چگونه بازی‌هایشان را برگزار می‌کنند و ما چگونه برگزار می‌کنیم؟! بخاطر چه چیزی؟ بخاطر پولی که از اسپانسر در می‌آورند؟ گفتم که ما بازیکنان جمع می‌شویم و هرکدام ۲۰-۱۰ میلیون تومان می‌گذاریم و پول اسپانسر را می‌دهیم.

منبع: ورزش سه