تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

الهامی: مسئولیت باخت تراکتور با من است

دوشنبه 09 تیر 1399

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: مسئولیت باخت تراکتور با من است و خط دفاع ما مقصر نیست.

شکست روز گذشته این تیم مقابل نساجی

قبل از هر چیزی باید از هواداران عذرخواهی کنم که نتوانستیم بعد از 4 ماه انتظار 3 امتیاز کسب کنیم. می‌دانم که آنها از بابت این شکست ناراحت هستند اما فوتبال همیشه همین بوده و پر است از این برد و باخت‌ها اما به آنها قول می‌دهم که در بازی آینده این شکست را جبران کنیم.

* وضعیت بد میمبلا شب بازی

شرایط تیمش برای این بازی

متاسفانه ما تعدادی از بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت و یا غیبت در ایران نداریم. شب قبل از بازی هم میمبلا دچار مشکل شد و کارش به بیمارستان و آزمایش کشید که خوشبختانه کرونا نبود اما ظاهرا مسموم شده بود. از طرفی شجاعی هم مصدوم شده و کمرش گرفته. ایمان سلیمی و اکبر ایمانی هم به دلیل مصدومیت در تمرینات دور زمین دویده بودند. رضا اسدی هم به همین صورت. اشکان دژاگه و حمزاوی را هم در کنار خود نداریم.

* قصد توجیه این باخت را ندارم

البته قصد توجیه ندارم اما چنین مشکلاتی روی عملکرد تیم تاثیر می‌گذارد. در دوران تعطیلی و سپس شروع تمرینات به دلیل کرونا نتوانستیم با تیم‌های لیگ برتری هماهنگی داشته باشیم تا بازی تدارکاتی انجام دهیم. در واقع دیروز بعد از چهار ماه اولین بازی تدارکاتی ما انجام شد. حتی در تبریز با ماشین سازی هم نتوانستیم بازی کنیم چون در یک برهه هر دو تیم دارای اعضای کرونایی بودیم و امکان برگزاری بازی نبود.

* خط دفاع مقصر نیست

انتقاداتی که

من اصلا مقصر را خط دفاع نمی دانم. گلی که دریافت کردیم گل به خودی بود و میثم تیموری این اشتباه را کرد اما کسی از قصد این کار را نکرده است. بازیکنان من زحمت خود را کشیدند و از آنها ممنون هستم. مسئولیت این باخت با من است و از هواداران عذر می‌خواهم. دیروز فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداد. موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم که اگر یکی از آنها گل شده بود اکنون این همه انتقاد به تیم نمی شد.وقتی تیمی گل می‌زند یا گل دریافت می‌کند همه با هم شریک هستند.

ما در بازی بعدی این نتیجه را جبران می‌کنیم. 5 رز دیگر با نفت آبادان بازی داریم و این باخت را فراموش کردیم و فرصت نداریم به آن فکر کنیم.

* فکر می‌کردم نشست خبری برگزار نمی شود

در دستور العمل پروتکل بهداشتی نوشته بودن نشست خبری نداریم و من هم فکر می‌کردم نشست برگزار نمی شود. از خبرنگاران عذر می‌خواهم اگر می‌دانستم برنامه‌ای برای نشست هست حتما حاضر می‌شدم.

* در مورد دژاگه و حمزاوی از باشگاه سوال کنید

وضعیت دژاگه و حمزاوی

در مورد این دو بازیکن باید با مدیریت باشگاه صحبت کنید. البته در مورد حمزاوی این را می‌دانم که پرواز از آفریقا به سمت ایران نیست و به همین دلیل به او دسترسی نداریم.

منبع: ورزش سه