تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

غیبت کاپیتان تیم ملی در لیگ برتر قطعی شد‌

یک‌شنبه 01 تیر 1399

با اعلام صریح مدیر عامل باشگاه تراکتور اشکان دژاگه در بازی‌های باقی مانده این تیم در لیگ برتر همراه سرخپوشان تبریزی نخواهد بود.‌

از آنجایی که آمار مبتلایان به کرونا و متاسفانه مرگ و میر در ایران در روزهای اخیر صعودی شده اشکان دژاگه به باشگاه تراکتور اعلام کرده در بازی‌های باقی مانده تیم را همراهی نخواهد کرد چرا که خانواده نگران او هستند. این خبر را سهرابی – مدیر عامل باشگاه تراکتور تایید کرده است.

باشگاه تراکتور مخالف برگزاری بازی‌های باقی مانده لیگ برتر است و در اینباره چند بار با وزارت ورزش و جوانان و هم چنین فدراسیون فوتبال و در نهایت سازمان لیگ نامه نگاری کرده است. باشگاه تراکتور در آخرین نامه از سرپرست فدراسیون فوتبال خواسته در صورت تصمیم گیری به برگزاری بازی‌های لیگ برتر مسئولیت عواقب آنرا برعهده بگیرد و از سویی خواسته برای برگزاری بازی‌ها در نشستی با مدیران باشگاه‌ها رای گیری کند.

اشکان دژاگه در تماس با باشگاه تراکتور هم چنین به این نکته اشاره کرده با توجه به شیوع کرونا در ایران و سیر صعودی آن در روزهای اخیر نمی تواند بدون دغدغه خاطر در تمرینات تیم شرکت کند و اگر هم چنین تصمیمی را بگیرد از نظر ذهنی نمی تواند کمک حال تیم باشد. اشکان هم چنین گفته اگر باشگاه تراکتور به خاطر غیبت در هفته‌های پایانی تصمیم بگیرد از مبلغ قرارداد او کم کند مشکلی با این تصمیم نخواهد داشت.

اشکان به خاطر عدم همراهی تیم تراکتور در بازی‌های باقی مانده لیگ برتر شاید شانس همراهی تیم ملی در بازی با هنگ کنگ و هم چنین کامبوج را از دست بدهد چرا که تا آن موقع 7 ماه دور از میادین رسمی خواهد بود. بازی‌های لیگ برتر اسفند ماه تعطیل شده و بازی‌های تیم ملی هم مهر ماه برگزار خواهد شد.

منبع: ورزش سه