تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

زنوزی: بگذارند شهرستانی‌ها تصمیم بگیرند

جمعه 30 خرداد 1399

مالک باشگاه تراکتور از مسؤولان فدراسیون فوتبال می‌خواهد که تصمیم‌گیری برای ادامه فصل را برعهده تیم‌ها و به ویژه شهرستانی‌ها بگذارند.

به دلیل لغو شدن پروازها، همچنان در روسیه حضور دارم و حتی مجوز پرواز چارتر داده نمی‌شود. بنده خیلی آدم رسانه‌ای نیستم، اما باشگاه‌های دولتی در شرایط کنونی بنابر دلایلی نمی‌توانند مصاحبه کنند، به همین دلیل بنده این روزها زیاد مصاحبه می‌کنم!

او با اشاره به گفت‌وگوی تلفنی با دبیرکل فدراسیون فوتبال، ابراز کرد: آقای نبی از من درخواست کرده که روز شنبه نماینده باشگاه را به فدراسیون فوتبال بفرستم که من اعلام کردم بحث من فقط خودمان نیستیم؛ ما با هر مشکلی می‌سازیم؛ شما تمام مدیران عامل باشگاه‌ها را دعوت کنید و هر تصمیمی که گرفته شود، ما می‌پذیریم.

ما نماینده ۱۶ باشگاه نیستیم

جلسه‌ای با حضور نماینده‌های ۱۶ تیم لیگ برتری و تیم‌های دسته یکی برگزار کنند؛ باشگاه‌های تهرانی‌ که برای خودشان است؛ پس اجازه دهند که باشگاه‌های شهرستانی برای این فوتبال تصمیم بگیرند.

برگزاری تمرینات و بازی‌های تدارکاتی تراکتور

انتظار دارید تیم ما آمادگی نداشته باشد؟ دو بازیکن ماشین‌سازی و هفت نفر نیز از تراکتور کرونا گرفته‌اند. یکی از مربیان تبریزی نیز طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که با وکیل شخصی از متولیان امر شکایت خواهد کرد. همچنین مبتلایان به کرونا در سایر باشگاه‌ها هم می‌خواهند به طور دسته جمعی شکایت کنند.

باید

تاکنون شما برای این فوتبال تصمیم گرفته‌اید که فوتبال به این وضعیت افتاده است و حتی صعود به جام جهانی نیز به اما و اگر کشیده شده است.

ما طی بیانیه مواضع‌مان را اعلام کرده‌ایم و بازیکنان و مربیان در قالب طوماری خواستار رسیدگی به حق و حقوق‌شان شده‌ایم. فردا صبح به فدراسیون و سازمان لیگ نامه ارسال می‌کنیم و عصر یکشنبه نیز به فیفا نامه زده و ضعف اساسنامه فدراسیون فوتبال را هم اعلام خواهیم کرد؛ چراکه معتقد هستیم ضعف اساسنامه فوتبال‌مان را به اینجا رسانده است.

مواضع قبلی دخالت وزارت ورزش در امور فدراسیون و باشگاه‌ها

آقای نبی به من گفت که برای برگزاری بازی در امارات باید ۱۴ روز در قرنطینه بمانیم، من هم گفتم که مقابله به مثل کنید. پشت حرف‌هایشان منطقی وجود ندارد و به همین دلیل است که جلسه را برگزار نمی‌کنند.

او در پایان اظهارات‌اش بر مواضع قبلی خود در خصوص دخالت افراد غیر ورزشی در فوتبال و بازگشت بازنشسته‌ها به فدراسیون فوتبال تاکید کرد.

منبع: ورزش سه