تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

کنایه دوباره اکبر ایمانی به علیرضا بیرانوند

چهارشنبه 21 خرداد 1399

هافبک تراکتور بار دیگر روی موضع خود برای عدم ادامه مسابقات پافشاری دارد و خطرات کرونا را روی فوتبالیست‌ها بالا توصیف کرد.

اکبر ایمانی در خصوص شرایط این روزهای تراکتور و برگزاری دوباره تمرینات این تیم اینطور صحبت‌هایش را شروع کرد: تمرینات به صورت گروه‌های چند نفره برگزار می‌شود ولی شرایط اصلاً خوب نیست. حتماً خبر دار شدید که 6 بازیکن ما در تست آخری که برای کرونا دادیم جوابشان مثبت اعلام شد و این باعث شد استرس همه ما بیشتر شود. واقعا نمی‌دانیم چکار کنیم و هر حرفی بزنیم گوششان بدهکار نیست و حرف خودشان را می‌زنند و نمی‌دانیم تکلیفمان در این شرایط چیست.

واقعاً تراکتور چطور می‌خواهد وارد میادین شود و بازی کند؟ 10-11 بازیکن ما نیستند و اصلاً شرایط مناسب نیست. حرفی هم بزنیم به ما حمله می‌کنند و می‌گویند مگر خونتان از سایر اقشار جامعه رنگین‌تر است؟ نه خون ما رنگین‌تر نیست. بحث سلامت و امنیت جانی است. کارگر و مهندس و فوتبالیست هیچ فرقی نمی‌کند و همه ما در معرض خطر هستیم و حق داریم نسبت به شرایط اعتراض کنیم. من خودم از وقتی دیدم 6 بازیکن کرونایی داریم دیگر با استرس به تمرینات می‌روم. اصلاً می‌گویم خودم به جنهم. اگر خدای نکرده به خانواده‌ام انتقال بدهم و آنها آسیب ببینند چه می‌شود؟

زنوزی اعلام کرده تراکتور قصد حضور در مسابقات را ندارد و انصراف می‌دهد و اینکه این تصمیم ممکن است عواقب سنگینی برای باشگاه داشته باشد

من شنیدم آقای زنوزی مصاحبه کرده و چنین حرفی زده ولی در جریانش نیستم و خیلی اطلاعی هم ندارم که این تصمیم باعث چه اتفاقاتی خواهد شد ولی باید یک تصمیم جدی گرفته شود و نمی‌دانم چرا انقدر اصرار دارند لیگ برگزار شود. فقط یک تیم به دنبال برگزاری لیگ است و بقیه مخالف هستند. این را هم به سایرین هشدار می‌دهم که تراکتور خط قرمز ماست و اجازه نمی‌دهیم هر رفتاری انجام دهند. در چند وقت اخیر شاهد مصاحبه‌ها و بی‌احترامی‌هایی بودیم ولی هشدار می‌دهم صبر ما هم اندازه‌ای دارد و اینکه کسانی هم که برای تراکتور زحمت می‌کشند و هزینه می‌کنند تا باعث شادی هواداران شوند برای ما عزیز و قابل احترام هستند و قدر زحماتشان را می‌دانیم و هواداران هم این را به خوبی متوجه هستند.

اگر تصمیم

من نمی‌توانم بگویم موافق هستم یا مخالف. فدراسیون باید با باشگاه‌ها جلسه بگذارد و مدیران باشگاه‌ها را بخواهد و دور هم تصمیم‌گیری کنند و هر تصمیمی خروجی این جلسه باشد قطعاً همه به آن احترام می‌گذارند.

اگر لیگ نیمه تمام باقی بماند بحث دستمزد بازیکنان هم مطرح است

اصلاً بحث این نیست که دستمزد بازیکنان کم شود و کامل پرداخت نشود. خود آقای زنوزی به ما گفت که تا قران آخر پولتان را پرداخت می‌کنم و قسم خورد که این کار را انجام می‌دهد و هم برای تراکتور و هم برای ماشین‌سازی انجام خواهد داد. زنوزی حرفش حرف است و وقتی قولی می‌دهد به آن عمل می‌کند و از این بابت خیالمان راحت است.

گفته بود اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند خداحافظی خواهد کرد

این حرف من باعث شد برداشت بدی از آن صورت بگیرد. من قصد خداحافظی ندارم ولی واقعاً باید شرایط ما را هم درک کنند و بدانند وضعیت خطرناکی داریم. واقعاً به نظرم باید لیگ را تعطیل کنند و برای فصل بعد برنامه‌ریزی کنند.

جرو بحثی که در فضای مجازی با علیرضا بیرانوند داشت

جرو بحث خاصی نبود. من با اشاره به صحبت‌های دکتر نمکی که گفته بود وضعیت در حال خطرناک شدن است به بیرانوند گفتم حالا بازهم بیا بگو لیگ ادامه پیدا کند و دقیقه 90 گل می‌خوری و او هم به من گفت چشم اکبر جان، به فیفا نامه می‌دهم که لیگ‌های دنیا را تعطیل کند. حالا من از بیرانوند می‌پرسم که پس چه شد و من منتظر نامه‌ات هستم. آقای گلر پرسپولیس از رابطه‌ات در فیفا استفاده کن و بگو تصمیم درستی درباره فوتبال بگیرند!

منبع: ورزش سه