تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

استارت تمرینات تراکتور با ۴ غایب بزرگ؟

یک‌شنبه 18 خرداد 1399

احتمال دارد تیم تراکتور تمریناتش را بدون حضور چهار بازیکن شاخص خود استارت بزند.

تیم فوتبال تراکتور که هنوز به طور رسمی آغاز تمرینات خود را اعلام نکرده، احتمالا در هفته آینده این کار را خواهد کرد اما امکان دارد که ساکت الهامی در غیاب چهار بازیکن اصلی تیمش را هدایت کند.

جفرسون یوری و حمزاوی عکاشه دو بازیکن خارجی هستند که هنوز خود را به ایران نرسانده‌اند. یوری پیش از ترک تبریز، درخواست جدایی داد و در این باره مذاکراتی هم داشت و شاید هرگز به تبریز نیاید اما عکاشه در روزهای اخیر به سفارت ایران در الجزایر نیز مراجعه کرده و به دنبال راهی برای بازگشت است.

همچنین دو کاپیتان تیم تراکتور یعنی اشکان دژاگه و مسعود شجاعی نیز وضعیت مبهمی دارند. دژاگه در آلمان حضور دارد و در صحبت‌های قبلی هم تاکید کرده که به خاطر شرایط کرونایی ایران و مخالفت با برگزاری لیگ، ترجیح می‌دهد که به ایران برنگردد. شجاعی اما در ایران است و الهامی انتظار دارد حداقل او خود را به اردوی تیم معرفی کند.

تنها خارجی باقی مانده تراکتور ویلیام میمبلا است که خیلی مورد توجه ساکت الهامی قرار ندارد و باید دید در ۹ بازی آینده چه وضعیتی خواهد داشت. نکته عجیب این که در فاصله دو هفته تا شروع لیگ، تقریبا تمام تیم‌ها تمرینات خود را به صورت رسمی آغاز کرده‌اند اما تراکتور اوضاع متفاوتی را دنبال می‌کند.

منبع: ورزش سه