تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تیموری: ذهن بازیکنان درگیر است، هر لحظه احتمال مصدومیت وجود دارد/ اولویتم ماندن در تراکتور است

شنبه 17 خرداد 1399

مدافع چپ تیم فوتبال تراکتور تبریز تاکید کرد اولویتش برای فصل بعد ماندن در جمع سرخپوشان تبریزی است.

در این زمینه دو چالش بزرگ وجود دارد. بحث اول مربوط به سلامتی افراد است. به‌هرحال همه می‌دانند که در حال حاضر این بیماری دوباره اوج گرفته و جان افرادی که در برگزاری یک مسابقه نقش دارند در خطر است. اعتقاد من این است که در وهله اول باید سلامتی افراد تضمین شود و اگر قرار است حتی جان یک نفر هم به خطر بیفتد برگزاری بازی‌ها هیچ ارزشی ندارد.

مسئله مهم دیگر شرایط بازیکنان است. فوتبالیست‌ها سه ماه از تمرینات گروهی و بازی‌های رسمی دور بودند، از طرفی مشکلات این بیماری قطعاً در ذهن بازیکنان تاثیر می‌گذارد. به‌عنوان مثال من مجرد هستم و مدتی است که خانواده‌ام را ندیدم، ولی برخی بازیکنان خانواده و فرزند کوچک دارند یا بعضی بازیکنان پدر و مادر مسن دارند. این شرایط واقعاً ذهن بازیکنان را درگیر کرده و هر لحظه ممکن است که ما در تمرین یا بازی مصدوم شویم. اگر بازیکنی دچار مصدومیت جدی شود حتی فصل آینده را هم از دست خواهد داد.

اکثر مدعیان در صورت تعطیلی لیگ برتر با معرفی پرسپولیس به‌عنوان قهرمان مخالف هستند

من در این مورد صحبتی ندارم، ولی مهمترین موضوع سلامتی افراد است که باید در نظر گرفته شود. الان خیلی از شهرها در وضعیت قرمز هستند، خوزستان متاسفانه شرایط خوبی ندارد، همین‌طور مشهد، تهران و تبریز. برگزاری بازی‌ها در این شرایط ریسک بزرگی است، خصوصاً اینکه ما به هیچ عنوان امکانات کشورها و باشگاه‌های اروپایی را نداریم.

وضعیتش برای فصل آینده و اینکه آیا در جمع سرخپوشان تبریزی می‌ماند یا خیر

من چند پیشنهاد دارم، ولی شک نکنید که اولویتم ماندن در تراکتور است، چون این تیم و هوادارانش را دوست دارم. مطمئناً برای فصل بعد اول با تراکتور مذاکره خواهم کرد و بعد تصمیم نهایی را خواهم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim