تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

در فاصله دو هفته مانده به شروع دوباره لیگ؛ تمرین تراکتور همچنان در گروه‌های ۲،۳ نفره

پنج‌شنبه 15 خرداد 1399

بازیکنان تیم فوتبال تراکتور تبریز در فاصله حدود دو هفته مانده به شروع دوباره مسابقات لیگ برتر همچنان در گروه‌های دو، سه نفری به تمرینات خود می‌پردازند.

بنابر اعلام مسئولان سازمان لیگ، فصل جاری مسابقات لیگ برتر از اوایل تیر ماه از سر گرفته خواهد شد و تیم‌ها از حدود دو هفته پیش اجازه شروع تمرینات گروهی خود را پیدا کرده‌اند.

با این وجود اما برخی از باشگاه‌ها از جمله تراکتور تبریز هنوز تمرینات گروهی خود را شروع نکرده و همچنان بازیکنان این تیم با صلاحدید مسئولان باشگاه به تمرین در گروه‌های دو، سه نفره مشغول هستند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که تیم تراکتور حدود دو هفته بعد - اگر تصمیم جدیدی گرفته نشود - باید به مصاف نساجی مازندران برود و قطعاً با روند کنونی این تیم با مشکل هماهنگی و آمادگی بازیکنان خود روبه‌رو خواهد شد.

تراکتوری‌ها پس از انجام تست‌های کرونا و اطمینان از سلامت تمام بازیکنان، جواب کامل تست‌های پزشکی را به سازمان لیگ ارائه داده‌اند و منتظر دریافت مجوز شروع تمرینات گروهی هستند تا به احتمال فروان از اواسط هفته آینده تمرینات گروهی این تیم نیز به طور رسمی آغاز شود، البته باشگاه تراکتور که یکی از مخالفان اصلی شروع دوباره لیگ به شمار می‌رود، همچنان از طریق راه‌های مختلف به دنبال لغو کامل فصل جاری لیگ برتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim