تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

عملکرد تاثیرگذار یک بازیکن در تیم فوتبال تراکتور تبریز

دوشنبه 12 خرداد 1399

هافبک تدافعی تراکتور تبریز عملکرد قابل قبولی در نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال داشته است.

تیم فوتبال تراکتور تبریز قبل از تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. سرخپوشان تبریز که لیگ را با هدایت مصطفی دنیزلی شروع کرده بودند در میانه‌های فصل با استعفای سرمربی ترک تبار خود روبرو شدند تا احد شیخ لاری به عنوان جانشین یک هفته‌ای او حاضر شده و موجب باخت این تیم در دربی تبریز مقابل ماشین سازی شود.

پس از این شکست، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور تصمیم به انتخاب موقت ساکت الهامی گرفت تا او به لطف درخشش بازیکنان این تیم، هفته‌ها به پیروزی رسیده و جایگاه خود را در بالای جدول بهبود ببخشد.

تیمی که در هفته‌های انتهایی حضور دنیزلی، بردن را فراموش کرده بود اما با آمدن الهامی توانست بار دیگر به جمع مدعیان بازگردد.

عملکرد قابل قبول بازیکنانی نظیر رضا اسدی سبب شد تا تراکتوری‌ها همچون هفته‌های ابتدایی مسابقات فصل جاری لیگ برتر، گل‌های کمتری را دریافت کنند و با ارائه یک فوتبال هجومی، امتیازات قابل قبولی را کسب کنند.

هافبک تدافعی تراکتور که در زمان حضور دنیزلی چند بازی به عنوان مدافع بازی کرد با آمدن دنیزلی به خط میانی سرخ‌های تبریز بازگشت و توانست اقتدار را به ساختار تاکتیکی تیمش بازگرداند. اسدی که دقت پاس بالای ۸۰ درصد در فصل جاری داشته است در چهار برد این تیم در فصل جاری لیگ برتر نقش مستقیم داشت تا تراکتوری‌ها پس از کش و قوس‌های فراوان و تغییرات فنی به وجود آمده در پایان هفته بیست و یکم با ۳۷ امتیاز به طور مشترک با سپاهان در رده دوم جدول بایستند.

تیمی که این روزها علاقه‌ای به بازی در ادامه مسابقات لیگ برتر ندارد و تمرینات خود را فعلاً آغاز نکرده است. با این حال سرخ‌های تبریزی شانس کافی برای پیشی گرفتن از همرنگ‌های پایتخت نشین خود دارند تا بتوانند دل هواداران پرشور خود را شاد کنند.

منبع: خبرگزاری مهر