تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تیموری: وضعیت تبریز قرمز است و استرس داریم

یک‌شنبه 11 خرداد 1399

مدافع چپ تراکتورمی گوید بازیکنان این تیم استرس دارند و تمرینات سرخپوشان به صورت منظم برگزار نمی شود.

میثم تیموری همانطور که خودتان می‌دانید وضعیت تبریز در حالت قرمز است و تمرینات ما هم منظم برگزار نمی شود. چند روز تعطیل هستیم و بعد از اینکه می‌خواهیم یک نوبت تمرین کنیم آنقدر استرس داریم که می‌ترسیم تمرین کنیم.

بازیکنان ما زن و بچه دارند و می‌ترسند که اگر خدایی نکرده تمرین کنند و مبتلا شوند این بیماری را به خانواده شان منتقل شوند. واقعا این شرایط سخت است و خودمان هم نمی دانیم چکار کنیم. خیلی شرایط سختی است و بازیکنان می‌ترسند تمرین کنند.

مدافع چپ تراکتور می‌گوید این وضعیت باعث افزایش احتمال مصدومیت بازیکنان می‌شود: این شرایط باعث افزایش احتمال مصدومیت بازیکنان می‌شود. شما ببینید اگر یک بازیکن تحت این استرس چرخش یا ضربه شدیدی داشته باشد خیلی راحت با مصدومیت شدید روبرو می‌شود. ما راه درآمد دیگری هم نداریم و این موضوع به آینده صدمه می‌زند.

شروع لیگ

یادم هست در آخرین بازی که با پارس جنوبی بازی کردیم بچه در هواپیما از ترس کرونا استرس شدید داشتند و مدام صندلی خود را ضدعفونی می‌کردند. همین باعث شد ما عملکرد همیشگی خود را نداشته باشیم. نمی خواهم بهانه بیاورم ولی با این شرایط استرس کار سخت است.

واقعا در شرایط فعلی جام و رقابت مهم نیست و بازیکنان نگران سلامت خودشان و خانواده‌هایشان هستند. خیلی از بازیکنان تیم ما بچه کوچک دارند و هر روز با ترس در تمرین شرکت می‌کنند. امیدوارم این مسائل در نظر گرفته شود.

منبع: ورزش سه