تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

اخباری: امسال بیشتر بدنسازی کردیم تا بازی!

یک‌شنبه 04 خرداد 1399

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور گفت: آمادگی داریم که ۹ بازی آینده را انجام دهیم، اما خودِ من یک دختر ۲ ساله دارم و واقعاً نگران هستم.

تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا دوباره بتوانم درون دروازه تراکتور قرار بگیرم. به لطف خدا مصدومیتم کامل برطرف شده و از فروردین کاملاً آماده بودم؛ هرچند تمرینی برگزار نمی‌شد که به تمرینات گروهی برگردم.

از سرگیری مسابقات لیگ نوزدهم

برای ادامه لیگ تابع قوانین هستیم و برای آغاز بازی‌ها آمادگی داریم، اما واقعیت این است که نگران هستیم. درست است که آمادگی این را داریم که ۹ بازی آینده را انجام دهیم، اما مثلاً من خودم یک دختر دو ساله دارم و واقعاً نگران هستم.

شیوع کرونا در حال حاضر در تبریز کاهش پیدا کرده و امیدوارم بتوانیم در همین شهر میزبان تیم‌ها باشیم، چون بازی در شهر‌های امن مشکلات خودش را دارد. چون به هر حال باید برویم در فرودگاه و هتل و سایر مکان‌ها و این موضوع ریسک ابتلا به کرونا را برای بازیکنان افزایش می‌دهد.

وضعیت حال حاضر فوتبال کشور

باید بپذیریم شرایط سختی است، امسال بیشتر بدنسازی کردیم تا بازی. الان سه ماه است که بازی نکردیم و کمتر از یک ماه فرصت بدنسازی داریم. اگر بخواهیم قبل از لیگ بیستم هم بدنسازی کنیم، چهارمین بدنسازی در فاصله یک سال می‌شود که واقعاً دشوار است.

آینده لیگ نوزدهم

امیدوارم مسئولان برگزاری مسابقات با آرامش و بدون عجله، منطقی‌ترین تصمیم را بگیرند و اگر قرار شد مسابقات از سرگرفته شود، آرزو می‌کنم به خوبی لیگ به اتمام برسد.

منبع: ورزش سه