تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

به یاد روزگاری که تونی، زیدان را رهبری می‌کرد

یک‌شنبه 28 اردیبهشت 1399

یکی از نکات جالب مصاحبه اخیر تونی اولیویرا، سرمربی سابق تراکتوری‌ها به دوران هدایت زین الدین زیدان توسط وی در سال‌های جوانی این بازیکن بر می‌گشت.

تونی اولیویرا را همیشه به عنوان یک مربی کاربلد، احساسی و البته محبوب در ایران می‌شناسیم. این مربی که اخیرا در مصاحبه‌ای به بیان آخرین نظرات خود پرداخت اشاره به نکته جالبی درباره بهترین بازیکن فوتبال از نظر خود کرد. نکته‌ای که نشان می‌داد از نظر پیرمرد سیبیلوی پرتغالی تمام راه‌ها به زیزو ختم می‌شود و اعجوبه سابق دنیای فوتبال قطعا به عنوان بهترین بازیکن و بهترین مربی از نظر او شناخته می‌شود.

من فکر می‌کنم زین الدین زیدان بهترین بازیکن دنیای فوتبال در تاریخ است. او در سن 21 سالگی در تیم بوردو فرانسه شاگرد من بود و به طور کل با خصوصیات اخلاقی، بدنی و فنی او آشنایی کامل دارم. او پس از آن در انتقالی فوق العاده خود را به یوونتوس رساند که همه جوره انتقالی بسیار خوب برای وی محسوب می‌شد و همان طور که همه دیدند او توانست در این تیم خود را به طور کامل به دنیای فوتبال بشناساند.

بهترین بازیکن سابق فوتبال دنیا

او پس از ترانسفر شدن به رئال مادرید توانست به طور کامل همه ویژگی‌های خود را نشان دهد و فکر می‌کنم به جایی رسید که به طور کامل نشان داد بهترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیاست.

مرد سیبیلوی پرتغالی آشنا با فوتبال ایران درباره بهترین مربی این روزهای دنیای فوتبال نیز باز هم اعتقاد به زین الدین زیدان داشت و معتقد است که وی در تیم رئال مادرید نشان داد که در حال حاضر یکی از بهترین مربیان دنیاست و می‌تواند با همین سیستم فعالیت خود را به عنوان بهترین مربی دنیا تثبیت کند.

منبع: ورزش سه