تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

شغل جدید مربی محبوب تراکتوری‌ها

شنبه 27 اردیبهشت 1399

تونی اولیویرا مربی محبوب تراکتوری‌ها این روزها به عنوان کارشناس در یک شبکه پرتغالی به تفسیر فوتبال این کشور و البته بازیکنان پرتغالی حاضر در لیگ‌های مختلف به دنیا می‌پردازد.

سرمربی پرتغالی و محبوب تبریزی‌ها که در دوران حضور خود در این تیم موفق شد به عنوان یک مربی محبوب در دل هواداران این تیم جا باز کند، این روزها و در حالی که روی نیمکت هیچ تیمی نمی‌نشیند در پرتغال به برنامه سازی و البته کارشناسی آن مشغول است.

تونی اولیویرا این برنامه را به صوت هفته‌ای و یا دو هفته‌ای یک بار این برنامه را در یکی از شبکه‌های تلویزیونی در پرتغال به روی آنتن می‌برد و در آن درباره فوتبالیست‌های پرتغالی حاضر در لیگ این کشور و البته دیگر لیگ‌های فوتبال دنیا از جمله ایران به صحبت می‌پردازد.

او در این باره می‌گوید: ما فوتبالیست‌های پرتغالی لیگ را به دقت تفسیر می‌کنیم و درباره بسیاری از آنها خارج از لیگ پرتغال و در دیگر لیگ‌های دنیا نیز صحبت می‌کنیم. ما حتی بازیکنانی که در لیگ ایران بازی می‌کنند را هم بررسی می‌کنیم.

در این برنامه من درباره بازی‌های لیگ ایران و البته تراکتور هم صحبت می‌کنم و یکی دیگر از آیتم‌های من در این برنامه هفته‌ای یا دو هفته ای، بررسی بازیکنان ایرانی حاضر در فوتبال پرتغال، بازیکنانی مانند مهدی طارمی است.

منبع: ورزش سه