تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

سهرابی: هشدار می‌دهیم دست از سر تراکتور بردارید

پنج‌شنبه 25 اردیبهشت 1399

مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد این باشگاه هیچ‌گونه مشکل مالی نداشته و حدود ۶۰ درصد از قرارداد بازیکنان در فصل جاری را پرداخت کرده است.

شایعاتی که وضعیت مالی باشگاه منتشر شده است

باشگاه تراکتور به هیچ عنوان مشکل مالی نداشته و از معدود باشگاه‌های لیگ برتری هست که حدود ۶۰ درصد پرداختی به بازیکنانش داشته است.

آقای زنوزی علاوه بر باشگاه تراکتور، باشگاه ماشین‌سازی را نیز به ‌خوبی اداره می‌کند و معتقدم این حواشی به این دلیل مطرح شده که آقای زنوزی هفته‌ی گذشته راجع به آنچه که در فوتبال ایران می‌گذرد، افشاگری کرد. می‌دانیم که این صحبت‌ها از کجا نشات می‌گیرد و به این افراد هشدار می‌دهیم که دست از سر تراکتور بردارند.

هدف این افراد، به حاشیه کشاندن تراکتور و دل‌سرد کردن هواداران و بازیکنان این تیم است. بنده به هواداران خوبمان این اطمینان خاطر را می‌دهم که چنین شایعاتی کذب محض بوده و باشگاه تراکتور توان حفظ تمام بازیکنانش از جمله سه کاپیتان تیم ملی را دارد و همچنین هر بازیکنی که کادر فنی تقاضا کند را هم جذب خواهیم کرد.

پرونده‌های بازیکنان خارجی تراکتور

باشگاه تراکتور پرونده‌های حقوقی را بررسی می‌کند و مطمئن باشید که آقای زنوزی به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد که این تیم کوچک‌ترین آسیبی از مسائل این چنینی ببیند.

بازیکن خارجی و یا داخلی مدنظر سرمربی محترم تیم جذب خواهد شد و همچنین بازیکنان کنونی تیم نیز به صلاحدید کادرفنی حفظ می‌شوند و در این زمینه هیچ مانعی وجود ندارد. ما برای فصل آتی مسابقات تیم قدرتمندی را راهی رقابت‌ها خواهیم کرد.

منبع: ورزش سه