تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

ذوالفقاری: چرا پرونده شجاعی بررسی نمی‌شود؟

پنج‌شنبه 25 اردیبهشت 1399

سرپرست تراکتور خواهان صدور حکم کمیته استیناف درباره پرونده محرومیت مسعود شجاعی شد.

حدود 3 ماه قبل بود که در جریان دیدار تراکتور و گل گهر سیرجان مسعود شجاعی به دلیل اعتراض به داور مسابقه(مهدی سیدعلی) از زمین اخراج شد و بعد از آن در حالی که خودش را برای محرومیت یک جلسه‌ای ناشی از دریافت کارت قرمز آماده می‌کرد، از سوی کمیته انضباطی با 3 جلسه محرومیت جدید روبه رو شد.

شجاعی حالا 2 جلسه از محرومیتش را سپری کرده و دو جلسه دیگر آن باقی مانده؛ از این رو باشگاه تراکتورمستندات خود را مدت زیادی است به کمیته استیناف داده تا شاید این حکم تعلیق شود اما تاکنون پرونده محرومیت شجاعی حتی مورد بررسی نیز قرار نگرفته است.

ایوب ذوالفقاری، سرپرست تراکتور «من از مسئولان کمیته استیناف می‌خواهم هرچه سریع تر این پرونده را بررسی کنند. ما خواهان این هستیم تا با بررسی همه جوانب حکم عادلانه‌ای داده شود و در نهایت تکلیف این کاپیتان بااخلاق تیم ملی مان روشن شود.»

«شجاعی واقعا در جریان دیدار با گل گهر هیچ کار بدی نکرد. او چون زبان بلد بود می‌خواست از بازیکن خارجی مان دفاع کند و البته اجازه ندهد او وارد حاشیه شود اما داور ناگهان به سمتش آمد و اخراجش کرد. واقعا او کاری نکرده که بخواهد 4 جلسه محرومیت را پشت سر بگذارد اما به هر حال ما اعتراض کردیم و امیدواریم با بررسی همه مستندات از سوی استیناف دو جلسه باقی مانده از محرومیت شجاعی بخشیده شود.»

«شجاعی بازیکن بااخلاقی است و همه از خصوصیات شخصیتی و رفتاری او باخبرند. فکر می‌کنم مسعود نیاز به این ندارد که مورد تمجید کسی واقع شود اما نباید در این ماجرا در حق او جفا شود. امیدوارم هرچه سریع تر حکم پرونده صادر شود و البته عادلانه هم باشد که هواداران تراکتور و تیم ما متضرر نشوند.»

منبع: ورزش سه