تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

نریمان‌جهان: هیچ‌وقت تبریزی‌ها آنقدر غمگین نبودند

چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399

مهاجم پیشین تراکتور می‌گوید بعد از بازی با نفت تهران و قهرمان نشدن تیمش، مردم تبریز تا مدت‌ها غمگین بودند.

یکی از خاطره‌انگیزترین و البته عجیب‌ترین بازی‌های تاریخ لیگ برتر ایران به هفته پایانی فصل ۹۴-۹۳ برمی‌گردد؛ جایی که تراکتور با نتیجه ۳ بر یک از نفت تهران پیش بود، اما در نهایت به تساوی ۳ بر ۳ رسید ولی با این وجود، تبریزی‌ها فکر می‌کردند که قهرمان شده و به جام قهرمانی دست یافته‌اند!

آن مسابقه

آن روز خیلی عجیب بود. فوتبالی که آن روز رقم خورد و جو حاکم بر ورزشگاه، ان‌شاءالله هیچ‌وقت برای هواداران تراکتور و مردم آذربایجان تکرار نشود.

شما باید بازیکن باشید تا این موضوع را درک کنید؛ دیگر بازیکنان می‌دانند که من چه چیزی را می‌گویم چون باید در آن شرایط قرار بگیرید.

از دقیقه ۸۸-۸۷ به بعد اصلا دیگر حمله نمی‌کردیم چون به ما گفتند بازیِ سپاهان مساوی شده و ما فکر می‌کردیم قهرمان هستیم. حتی بعد از سوت داور دور افتخار زدیم و مردم به داخل زمین آمدند چون فکر می‌کردند قهرمان شدیم.

اینترنت قطع شده بود و اصلا کسی نمی‌دانست نتیجه مسابقه‌ی سپاهان چند چند شده است. به شخصه ۱۰ سال در تبریز زندگی و فوتبال بازی کردم، اما تا به حال تبریز را به آن شکل غمگین ندیده بودم. آن شرایط تا مدت طولانی در زندگی مردم تاثیر گذاشته بود و امیدوارم دیگر تکرار نشود.

منبع: ورزش سه