تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

مظاهری: حمله به صفحه فرزند من یعنی اوج رذالت

چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399

ملی پوش تراکتوری‌ها می‌گوید این نهایت رذالت است که به صفحه اجتماعی پسر خردسال وی حمله شود.‌

در سال‌هایی که با دروازه بان بی حاشیه تیم ملی آشنایی داریم کمتر او را به این ترتیب دیده بودیم. رشید مظاهری آنقدر عصبی بود که حتی از پشت تلفن هم چهره برافروخته او قابل تشخیص بود.

متاسفم از اینکه آدم قدرشناسی هستم

واقعا نمی دانم چه باید بگویم. متاسفم از اینکه فوتبالیست شده ام، متاسفم از اینکه یک زندگی بی حاشیه دارم. متاسفم از اینکه اولویتم خانواده است. متاسفم از اینکه سر سفره پدر و مادرم بزرگ شدم و آنقدر ادب و فرهنگ دارم که اگر کسی برایم کاری کرد از او تشکر کنم و از اعماق وجودم متاسفم بابت اینکه همیشه اخلاق و ادب و فرهنگ برایم از هر چیزی ارزش بیشتری دارد.‌ای کاش هیچ یک از این‌ها را نداشتم تا حداقل الان حالم از این همه پلشتی و بی معرفتی و لجن پراکنی به هم نمی خورد.

اگر از چیزی نمی ترسید لااقل از قهر خدا بترسید

متاسفانه در دوره‌ای به سر می‌بریم که عده‌ای نشسته اند و نان شان را در خون دیگران می‌زنند و می‌خورند. به هیچ چیزی هم اعتقادی ندارند. نه خدا، نه انسانیت، نه معرفت و نه هیچ چیز دیگر، این‌ها فقط یاد گرفته اند با سمپاشی کردن دنیای بقیه، زندگی کنند. می‌خواهم بگویم اگر به هیچ چیزی ایمان و اعتقاد ندارید لااقل به خودتان رحم کنید که اگر قهر خداوند شما را بگیرد بلایی به سرتان می‌آید که روزی هزار بار آرزوی مرگ می‌کنید.

نهایت پستی یعنی سواستفاده از سپاسگذاری من

خداراشکر اخیرا توانستم به عنوانی دست پیدا کنم که در جریان هستید. در به دست آمدن این عنوان لطفی از سوی بسیاری از هواداران فوتبال به من شد که باید سپاسگذار باشم. این نهایت پستی است که برخی بخواهند از سپاسگذاری من سواستفاده کنند. اخیرا مصاحبه‌ای داشتم که در آن از همه هواداران فوتبال در ایران تشکر کردم. از هواداران تراکتور که می‌دانند چه حسی به آنها دارم تا دیگر هوادارانی که دلشان برای فوتبال ایران می‌تپد و در راه رسیدن به‌ای افتخار من را تنها نگذاشتند.

من در تراکتور راحتم و لزومی به جدایی نیست

در کمتر از یک ساعت دیدم که صفحات اجتماعی پر شده از این حرف‌ها که رشید با این کار خواسته دل هواداران فلان باشگاه را به دست بیاورد تا در پایان فصل به آن تیم برود. آقایان، خانم‌ها، همه کسانی که فوتبال ایران را رصد می‌کنید، من پیش از این هم بارها گفتم که با تراکتور قرارداد سه ساله دارم و اگر معنی این را بدانید می‌فهمید که با پیراهن مقدس این تیم در لیگ برتر به میدان می‌روم. ضمن اینکه من اینجا راحت هستم و لزومی به جدایی نمی بینیم.

به تک تک جمله‌های من سمپاشی کردند

متاسفم که با کسانی آن قدر کج فهم روبرو هستم که حتی به مصاحبه‌ای سرراست و کاملا مشخص من هم رحم نکردند و هر چه که در آن گفتم را به سبک خودشان تفسیر کردند و با افکار مریض خود، به جمله، جمله من سم پاشی کردند و مویرگی در صفحات اجتماعی پخش کردند تا خیلی‌ها که اصلا نمی دانند جریان چیست تصمیم بگیرند با بدترین الفاظ به من حمله کنند. متاسفانه باید بگویم این روزها برخی کورکورانه با اسلحه فحش و ناسزا به من حمله می‌کنند.

بی شرف بودن یعنی حمله به صفحه پسر خردسال من

می دانید کجای این داستان، از همه چیز تلخ تر و کشنده تر است؟ این تاسف برانگیز است که بگویم حالا من به عنوان یک پدر، در جبهه دیگری هم روبروی زن و بچه ام تبدیل به دیواری بلند شوم تا هر حمله‌ای که می‌شود به من شود و من هم به عنوان یک پدر همه تلاشم را می‌کنم تا کمترین آسیب به آنها برسد. میخواهم از اوج کثافت کاری برخی‌ها پرده برداری کنم. وقاهت و کثافت بودن یعنی همه کسانی که در این ساعات به صفحه پسر خردسال من حمله کردند!

کمتر آسیب دیدن پسران خردسال من در صفحات اجتماعی یعنی چه؟ اینکه حضور آنها در اینترنت و صفحات اجتماعی اجتناب ناپذیر است بر همه واضح است اما اگر در این میان کمترین معرفت و انسانیت وجود داشته باشد اصلا آنها نباید متوجه جنگ برخی لجن پراکن‌ها با پدر خود شوند و از آن مهم تر برخی ناسزاها و فحش‌ها را منتسب به خود ببینند.

برای بعضی‌ها زمین زدن کاری ندارد

گفتن این حرف خیلی سخت است اما باور کنید اگر آقاتختی هم این روزها بود، همین صفحات اجتماعی او را هم زمین می‌زدند. چرا که هرچه بگوییم بالاخره کسی یا کسانی هستند که بخواهند نان خود را حرام کنند و بخورند. حرام خوری برای برخی خیلی شیرین است که به هیچ کسی رحم نمی کنند. اگر من بگویم از همه هواداران فوتبال ممنونم بابت همه لطفهایی که به من داشتند، اما با احترام به همه من اینجا در تبریز و تراکتور و هواداران آن راحتم، باز هم حرف‌هایی از آن در می‌آید که فرزند خردسال من را با دنیای بی رحمانه‌ای آشنا کنند.

منبع: ورزش سه