تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

اسدی: آرزویم مربیگری در تراکتور است

چهارشنبه 03 اردیبهشت 1399

کاپیتان سابق تراکتور ابراز امیدواری کرد روزی بتواند به عنوان مربی به این تیم برگردد.

مرتضی اسدی یکی از چهره‌های ویژه و محبوب نزد هواداران تراکتور است؛ کاپیتان آذری زبان و سابق تراکتور که دوران پرفروغی را در این تیم سپری کرد و تنها جام قهرمانی سرخ‌پوشان نیز با دستان او در حذفی بالا رفته، حالا چند سالی است در عرصه مربیگری فعالیت می‌کند.

وضعیت این تیم در لیگ برتر نوزدهم

من فکر می‌کنم تراکتور روند خوبی را در پیش گرفته بود و شانس خوبی برای بالا آمدن در لیگ برتر داشت اما تعطیلی به وجود آمده به خاطر شیوع کرونا بیشتر از همه به ضرر این تیم شد. تراکتور در بین مدعیان قهرمانی شرایط بهتری از نظر فنی داشت اما تعطیلی مسابقات و تمرینات سبب افت تیم می‌شود. امیدوارم کادرفنی بتواند تیم را از شرایط کنونی در بیاورد و با شروع دوباره لیگ برتر بار دیگر تراکتور با نتایجی که کسب می‌کند هواداران را خوشحال کند.

ادامه مسابقات فوتبال را اینگونه

به هر حال کرونا یک معضل جهانی است و شما می‌بینید کل دنیا با این ویروس دست و پنجه نرم می‌کنند. شرایط سختی در تمام کشورها حکم‌فرما شده و همه باید کمک کنیم تا این بحران را پشت سر بگذاریم. امیدوارم مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تصمیمی که به صلاح فوتبالیست‌ها و مربیان و فوتبال ایران است را بگیرند تا هیچ‌کس ضرر نکند.

شایعه تعطیلی مسابقات با تعیین قهرمانی پرسپولیس

این مساله منطقی نیست و فکر نمی‌کنم هیچ کشوری برای لیگ خود چنین تصمیمی بگیرد. اگر قرار به تعطیلی است باید بدون تعیین قهرمان باشد، اما فکر می‌کنم به زودی شرایط برای ادامه بازی‌ها مهیا شود.

برنامه‌های خود برای مربیگری

من طی دو سال گذشته با حمایت آقای کمالوند کارم را در مربیگری شروع کردم. کلاس‌های مختلف را نیز پشت سر می‌گذارم تا بتوانم از نظر دانش مربیگری نیز خودم را تقویت کنم. شرایطم در این عرصه خوب است و امیدوارم بتوانم روزی در تراکتور کار مربیگری انجام بدهم. من همیشه ارتباط خوبی با هواداران تراکتور داشتم و پرشورها نیز به من لطف داشته‌اند. امیدوارم یک روز به عنوان مربی برگردم و بتوانم داشته‌هایم را در اختیار تیم محبوبم بگذارم.

آینده تراکتور

من فکر می‌کنم تراکتور امسال در صورت ادامه مسابقات حداقل می‌تواند یک جام را به دست بیاورد. تیم کنونی مجموعه خوبی است که حداقل جام حذفی را می‌تواند به دست بیاورد. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و هواداران خوشحال شوند.

منبع: ورزش سه