تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تراکتور رسما وارد بازار نقل و انتقالات شد

سه‌شنبه 02 اردیبهشت 1399

باشگاه تراکتور فعالیت‌های نقل و انتقالاتی را با تمدید قرارداد ستاره‌های خود استارت خواهد زد.

طی روزهای گذشته اخبار زیادی درباره مذاکره باشگاه تراکتور با برخی نفرات شاغل در تیم‌های دیگر برای فصل آینده شنیده شده است. در این باره گفته می‌شد که تراکتوری‌ها با چند ستاره لیگ برتری برای لیگ بیستم وارد مذاکره شدند تا بتوانند آنها را به خدمت بگیرند.

این اخبار اما از سوی مدیران و مربیان باشگاه تراکتور تکذیب شد و سایت باشگاه تبریزی نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد تا زمان مشخص نشدن تکلیف لیگ نوزدهم با هیچ بازیکنی وارد مذاکره نخواهند شد.

در چنین شرایطی اما مسئولان تراکتور به دنبال آن هستند تا در اولین گام نقل و انتقالات شان برای فصل بعد با ستاره‌های کنونی خود تمدید قرارداد کنند. آنها بعد از آنکه قرارداد ساکت الهامی سرمربی شان را تمدید کردند، حالا در اولویت‌هایشان تمدید با ستاره‌ها را قرار دادند.

بازیکنانی نظیر اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در پایان فصل جاری قراردادشان با تراکتور به پایان می‌رسد که مسئولان تراکتور در صدد هستند قرارداد این ستاره‌ها و سایر بازیکنان را قبل از پایان فصل جاری تمدید کنند و با تقویت تیم بتوانند برای لیگ بیستم برنامه ریزی کنند. ظاهرا مذاکرات اولیه با نفراتی که قراردادشان تمام شده، صورت گرفته و شاید در روزهای آینده منجر به عقد قرارداد جدیدمیان تراکتور و ستاره‌های این تیم شود.

منبع: ورزش سه