تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

نظر سرمربی سابق پرسپولیس درباره هواداران تراکتور

یک‌شنبه 31 فروردین 1399

مصطفی دنیزلی سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتور تبریز در مصاحبه‌ای گفت: قبل از تبریز من در تهران هم مربیگری کرده بودم. وقتی آن زمان کار می‌کردم تراکتور در سطح اول فوتبال ایران نبود.

اخبار ورزشی- باید در جام حذفی به مصاف تراکتور در تبریز می‌رفتیم. قبل از سفر پرسیدم که آیا استقبالی از این بازی خواهد شد؟ به من گفتند که برای هر بازی در دسته دوم حدود سه تا چهار هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند. وقتی بازی فرا رسید اصلا دیدن آن جمعیت باورم نمی‌شد. بعدا به من گفتند که خیلی از آن افراد حاضر در ورزشگاه به خاطر من به استادیوم آمده بودند.

از وقتی به تبریز رفتم مورد استقبال هواداران قرار گرفتم. نمی‌توانستم در خیابان راه بروم و یا به بازار بروم چرا که آنها من را دوست داشتند و می‌خواستند عکس یادگاری بگیرند. در تبریز با فوتبال زندگی می‌کنند، از بچه‌ها تا سالمند به من ابراز علاقه می‌کردند. تراکتور مختص یک شهر نیست و تیم یک منطقه به حساب می‌آید. آنها طرفداران فراوانی دارند. اگر به تبریز بروید اولین جایی که باید بروید بازار است اما من وقتی خواستم به این مکان بروم موفق نشدم داخل شوم چرا که ازدحام جمعیت زیاد بود و ابراز علاقه فراوانی به من شد.

گفتنی است دنیزلی سابقه هدایت پاس، پرسپولیس و تراکتور را در کارنامه خود دارد ولی موفق به کسب هیچ جامی در این مدت نشد.

منبع: افکار نیوز