تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

شربتی: بدشانس‌ترین بازیکن سال ۹۸ بودم

شنبه 30 فروردین 1399

مدافع چپ تیم فولاد می‌گوید اگر لیگ ادامه پیدا می‌کرد تیم فولاد باتوجه به آمادگی، اکنون در جایگاه بالاتری قرار داشت.

روزهای حضورش در قرنطینه

پس از پایان تمریناتمان به مشهد آمدم، سعی می‌کنم در کنار خانواده باشم و تنها برای کار ضروری خارج شوم. تمرینات از طریق مربی بدنساز به ما داده می‌شود و ما آن‌را آنلاین به کادرفنی گزارش می‌دهیم تا بدنمان را بتوانیم تا حد خوبی آماده نگه‌داریم. اگر چه تمرین به صورت گروهی با تمرینات خانگی قابل قیاس نیست اما تلاش می‌کنیم در حد خوبی نگه داریم.

تعطیلی لیگ

فکر می‌کنم دل همه مردم برای فوتبال تنگ شده است، تمام مسابقات تعطیل شده و این روزها برای ما سخت می‌گذرد. امیدوارم که همگی همت کنند تا از این پیچ سخت عبور کنیم. پزشکان و پرستاران هم تلاش زیادی می‌کنند که باید از آن‌ها نیز ممنون باشیم. ما قبل از تعطیلی نتایج خوبی گرفتیم و اگر لیگ ادامه پیدا می‌کرد جایگاه ما بسیار بالاتر بود اما دل‌سرد نمی‌شویم و پر تلاش‌تر از قبل به کارمان ادامه خواهیم داد.

حضورش در تیم فولاد

در ابتدای فصل تراکتور باشگاه سابقم به من پیشنهاد همکاری مجدد داد اما دوست داشتم تا به باشگاه بزرگ فولاد بپیوندم. کار کردن با آقا جواد لذت بخش است چراکه ایشان یک مربی جوان و با انگیزه است و واقعا دوست داشتم که شاگرد ایشان بشوم.

فکر می‌کنم لقب بدشانس‌ترین بازیکن سال ۹۸ را باید به من بدهند اما در روزهای سخت آقای نکونام، کادر فنی و دیگر بچه‌های تیم کنار من بودند و مطمئنا با قدرت در سال ۹۹ تلاش خواهم کرد تا بتوانم به تیمم کمک کنم.

باشگاه فولاد پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد، همه چیز در این باشگاه سر جای خودش قرار دارد و فکر می‌کنم در فوتبال ایران باشگاه‌های کمی هستند که اینگونه باشند. آقای آذری یکی از بهترین مدیران ورزش ایران است و حضورشان یک قوت قلب برای باشگاه و ما به حساب می‌آید و امیدوارم که با تلاش بازیکنان و درایت کاردانی بتوانیم در ادامه لیگ نیز نتایج درخشانی بگیریم و دل هواداران، کارگران شرکت فولاد و مردم خوزستان را شاد کنیم.

منبع: ورزش سه