تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

الهامی: وام دار زنوزی و هواداران تراکتور هستم/ به تمام بازیکنانم برای فصل بعد نیاز دارم

دوشنبه 25 فروردین 1399

سرمربی تیم فوتبال تراکتور معتقد است بازیکنانش جزو بهترین‌های ایران هستند و به تمام این بازیکنان برای فصل آینده نیاز دارد.

تمدید قراردادش با باشگاه تراکتور

باید از حسن نیت و اعتماد آقای زنوزی نهایت تشکر را داشته باشم، همچنین از آقای سهرابی، مدیرعامل محترم باشگاه که ایشان هم برای موفقیت تیم زحمت می‌‌کشند. از هواداران تراکتور هم تشکر می‌کنم که از حضور من در این تیم استقبال کردند و امیدوارم در این ماموریت سخت آنها را خوشحال کنم. همین‌طور از بازیکنان متعصب و حرفه‌ای تراکتور هم تشکر می‌کنم، آنها همیشه نقش مهمی داشته‌اند و هر مربی آرزو دارد که چنین نفراتی را در اختیار داشته باشد.

مدتی پیش بود که آقای زنوزی در این زمینه با بنده صحبت کرد و من هم با کمال میل قبول کردم. مربیگری برای تیمی که میلیون‌ها هوادار دارد برای من افتخار بزرگی است و خودم را وام دار آقای زنوزی و هواداران پرشور این تیم می‌دانم. این یک ماموریت سخت است که به من سپرده شده است و باید نهایت تلاشم را به کار بگیرم تا از این آزمون بزرگ سربلند بیرون بیایم.

همه ما در کنار هم باید تلاش کنیم تا به یک موفقیت بزرگ برسیم. ما به همه این بازیکنان برای این فصل و فصل آینده نیاز داریم، همیشه هم گفته‌ام که این نفرات در ایران جزو بهترین‌ها هستند و به عقیده خودم تراکتور تیم‌ترین تیم در ایران است.

این شرایط در همه لیگ‌های معتبر دنیا وجود دارد و هیچ‌کس نمی‌داند چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در حال حاضر سلامتی مردم در اولویت قرار دارد و فعلاً باید منتظر ریشه‌کن شدن این بیماری باشیم. واقعاً هیچ‌چیز مشخص نیست و نمی‌توان در این زمینه نظر قطعی داد. الان هر روز در مورد این ویروس به یک نظر جدید می‌رسند و فقط باید دعا کنیم که این بیماری هر چه زودتر ریشه‌کن شود.

الان شرایط طوری است که مسئولان لیگ‌های معتبر اروپایی هیچ تصمیمی نگرفته‌اند و فیفا هم اقدامی انجام نداده است. فعلاً که نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim