تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

مظاهری: لیگ را بدون تعیین قهرمان تعطیل کنند

یک‌شنبه 24 فروردین 1399

دروازه‌بان ملی‌پوش تراکتور گفت: ما پشت سلامت مردم کشورمان ایستاده‌ایم و هیچ‌کس پشت کرونا قایم نشده است.

وضعیت تمریناتش در این روزها

با توجه به شیوع کرونا و برای این‌که اعضای خانواده‌ام را در معرض خطر قرار ندهم، امسال در تعطیلات عید نوروز به گچساران سفر نکردم و در تبریز حضور دارم و بر اساس برنامه‌ دقیق، تمریناتم را به همراه همسرم انجام می‌دهم و گاهاً دو جلسه در طول روز تمرین می‌کنم و فشار کافی روی بدنم می‌آورم.

البته این نکته را نباید فراموش کنیم که هیچ تمرینی، نمی‌تواند جایگزین تمرینات گروهی در زمین چمن و زیر نظر سرمربی باشد.

هرگونه صحبت در خصوص کرونا، تکراری شده است. من از مردم می‌خواهم که خودشان به فکر سلامتی‌شان باشند و در خانه بمانند. روزانه خبرهای مختلفی می‌خوانم و می‌دانم که عده‌ای برای کسب روزی خانواد‌ه‌شان، مجبور به کار کردن در این شرایط هستند؛ چرا که کمک زیادی به معیشت آنان نمی‌شود. من از آن عده هم می‌خواهم که نکات بهداشتی را با حساسیت ویژه رعایت کنند.

ادامه مسابقات لیگ نوزدهم

نظرات عجیب و پافشاری هرکدام از تیم‌ها برای ادامه‌ مسابقات مهم نیست؛ چرا که سلامتی مردم و ورزشکاران از همه چیز با ارزش‌تر بوده و بسته شدن پرونده لیگ نوزدهم بدون انتخاب قهرمان، بهترین تصمیم ممکن در شرایط کنونی است. همچنین چهار تیم اول لیگ‌ برتر نیز راهی لیگ قهرمانان آسیا شوند.

ما پشت سلامت مردم کشورمان ایستاده‌ایم و هیچ‌کس پشت کرونا قایم نشده است. این آمادگی را هم داریم که در صورت پایان قطعی کرونا و بازگشت کشورمان به شرایط کاملاً عادی، لیگ را ادامه داده و اختلاف امتیاز با صدر جدول را جبران کنیم.

زمان صعود تراکتور به لیگ برتر، این تیم اختلاف 13 امتیازی با صدر جدول را جبران کرد. مطمئن باشید که رسیدن به صدر جدول، دور از دسترس نیست؛ ولی در دنیا هیچ چیز به اندازه سلامت ورزشکاران و تماشاگران حائز اهمیت نبوده و کسانی که برای پیگیری مسابقات در این شرایط پافشاری می‌کنند؛ خودخواه هستند و اصلاً صلاحیت حرف‌زدن هم ندارند.

دلتنگ فوتبال و حضور هودارانمان در ورزشگاه‌ها هستم؛ اما بار دیگر تاکید می‌کنم که خواسته‌های شخصی مهم نیست و تمام فکر و ذکرمان باید معطوف به حفظ سلامت مردم کشورمان باشد.

منبع: ورزش سه