تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

واکنش ستاره تراکتور به تعطیلی لیگ برتر فوتبال

جمعه 22 فروردین 1399

ایمان سلیمی، مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز تصمیم‌گیری در مورد سرنوشت نوزدهمین دوره لیگ برتر را پیچیده توصیف کرد.

این وضعیت در اکثر کشورها وجود دارد و فقط باید دعا کنیم که این بیماری هر چه زودتر از بین برود. در حال حاضر کاری از دست ما ساخته نیست، جز اینکه از خودمان و خانواده‌های‌مان مراقبت کنیم. متاسفانه این بیماری شرایط کسب و کار را هم سخت کرده است، خصوصاً آنهایی که قشر ضعیف جامعه هستند. امیدوارم هر چه زودتر این ویروس کرونا از بین برود.

من در جایگاهی نیستم که در این خصوص نظر بدهم و مسئولان تجربه بیشتری دارند و می‌دانند چه تصمیمی بگیرند. من معتقدم اینکه آینده لیگ برتر چه خواهد شد، اصلاً مهم نیست. مهم این است که از شرایط فعلی خارج شویم. فوتبال در مقابل جان انسان‌ها هیچ ارزشی ندارد.

آیا در صورت تعطیلی لیگ برتر باید قهرمان و تیم‌های سقوط کننده مشخص شوند

تا حالا فوتبال ما و کشورهای دیگر با چنین وضعیتی مواجه نشده بود و در این مورد نمی‌توانم یک جواب قطعی و روشن بدهم. تعطیلی مسابقات لیگ برتر و اینکه چه تصمیماتی گرفته شود یک تصمیم چالش‌برانگیز است و طبیعتاً هر تیمی هم دوست دارد شرایط طوری باشد که از آن سود ببرد. در مجموع باید بگویم که از بین رفتن این بیماری خیلی مهمتر از این است که بخواهیم در مورد این مسائل صحبت کنیم.

دلم برای فوتبال، برای خوشحالی‌های بعد از برد و ناراحتی‌های بعد از باخت تنگ شده است. بازی برابر هواداران تراکتور بسیار لذت‌بخش است. امیدوارم دوباره همه چیز به حالت طبیعی برگردد و در ورزشگاه یادگار امام و مقابل هواداران تراکتور به میدان برویم.

منبع: افکار نیوز