تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

قهرمانی خواسته هواداران و بازیکنان تراکتور است

پنج‌شنبه 21 فروردین 1399

هافبک تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه با حضور ساکت الهامی در راس تیم منسجم شده‌ایم، گفت: هواداران از ما قهرمانی می‌خواهند.

آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتور

خیلی‌ها آرزوی سرمربیگری تراکتور را دارند اما آقای الهامی زمانی هدایت تیم را برعهده گرفتند که تیم در شرایط بحرانی بود و اکنون نتایج بسیار خوبی هم گرفته‌اند که باعث شده تمامی مردم آذربایجان از وی راضی باشند.

آقای الهامی با توجه به این‌که ماشین‌سازی را هم احیاء کرده، همه در آن زمان بحرانی می‌خواستند که به تراکتور بیاید و خدا را شکر نتایج خوبی با تراکتور گرفته و در دل مردم جا باز کرده‌اند. من به عنوان یک هوادار تراکتور از شما آقای الهامی تشکر می‌کنم؛ چرا که همه اذعان دارند با حضورتان تیم ما منسجم شده است.

شعار «بیر ایکی اوچ» که هواداران با هدایت او انجام می‌دهند

هواداران از من درخواست کردند که به عنوان یک بازیکن ترک زبان، هدایت این شعار را برعهده بگیرم و از آنجایی که بچه آذربایجان هستم و آنان من را «اکبر ایمانی» کردند، مقابل خواسته‌شان نه نمی‌آورم و با کسب اجازه از آقا مسعود، اشکان و احسان این شعار را سر می‌دهم و با اجازه آقای الهامی، می‌خواهم همواره هدایت این شعار را برعهده بگیرم.

ما تیم پرهواداری هستیم. خواسته ما از آقای الهامی، قهرمانی تراکتور است. متاسفانه طی سال‌ها اتفاقاتی مانع این کار می‌شود؛ اما هواداران پشت تیمشان ایستاده‌اند و فقط یک قهرمانی می‌خواهند.

منبع: خبرگزاری مهر