تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

دژاگه به آرزوی تراکتوری‌اش می‌رسد؟

یک‌شنبه 17 فروردین 1399

اشکان دژاگه بی تردید می‌تواند نقش زیادی در کسب جام توسط تراکتور ایفا کند.

تراکتور در فصل جاری مسابقات لیگ برتر شروع خوبی داشت اما در میانه مسیر چند نتیجه نابهنگام سبب شد تا از کورس قهرمانی جا بماند. سرخپوشان تبریزی اما با حضور ساکت الهامی در راس کادرفنی شان دوباره جان گرفته اند و روزهای خوبی را پشت سر گذاشته اند.

تراکتور اگرچه حالا برای قهرمانی در لیگ برتر شانس کمی دارد، اما در صورتی که مسابقات فوتبال ادامه پیدا کند، در جام حذفی شانس خوبی برای کسب جام دارد. در این مسیر نقش کاپیتان‌های این تیم یعنی اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی بیشتر به چشم خواهد آمد. بازیکنانی که با استفاده از تجربه بالایشان می‌توانند کارگشا باشند و تیم شان را در مسیر کسب جام کمک خواهند کرد.

در این بین اشکان دژاگه چهره خاص تری محسوب می‌شود. دژاگه که دومین فصل حضورش در فوتبال ایران را سپری می‌کند، امیدواری زیادی دارد که بتواند بازی‌های خوبش را با انجام کاری خارق العاده به پایان برساند. این ستاره باتجربه در لیگ نوزدهم برای تراکتور عالی کار کرده و در خط حمله تحرک خاصی به تیمش داده است. او حالا امید دارد در صورت ادامه مسابقات لیگ برتر بتواند بازهم برای تراکتور بدرخشد و به آرزویی که همان کسب جام قهرمانی است دست یابد.

دژاگه این روزها در کشور آلمان حضور دارد اما با شروع دوباره تمرینات تراکتور به ایران برخواهد گشت تا کارش را آغاز کند. درباره او شایعاتی پیرامون جدایی اش هم مطرح شد اما مسئولان باشگاه این شایعه را تکذیب کردند تا مشخص شود اشکان به زودی به ایران برمی گردد و می‌خواهد برای سرخ‌های فوتبال آذربایجان بار دیگر بدرخشد.

منبع: ورزش سه