تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

انصاری: امیدوارم عادل و نود به تلویزیون برگردند

شنبه 09 فروردین 1399

مهاجم تیم تراکتور تبریز می‌گوید در ایام قرنطینه فرصت بیشتری برای حضور در کنار خانواده پیدا کرده است.

ساسان انصاری مهاجم باتجربه تراکتور امروز به صورت اینترنتی میهمان برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش سیما بود و صحبت‌های جالبی را انجام داد.

چگونگی سال 98

سال 98 از نظر فوتبالی برای من سال خوبی بود. از نظر گلزنی شاید توقعات خودم برآورده نشد. البته سال سختی بود. هواداران تراکتور به معنای واقعی تیم شان را دوست دارند و انتظارات شان بالا است. اتفاقات زیادی افتاد. به هر حال با حضور آقای الهامی و تلاش بازیکنان به شرایط خوبی رسیدیم.

گریه اش بعد از گل زدن مقابل ذوب آهن

شادی من مقابل ذوب آهن بعد از گلی که زدم به خاطر آن بود که تیم به شرایط خوب رسید و توانستیم با آن برد از اتفاقات تلخ گذشته عبور کنیم.

سختی کار در تیم‌های بزرگ

طبیعتا بازی کردن در هر تیمی شرایط سخت خودش را دارد. پرسپولیس، سپاهان، فولاد و تراکتور همه تیم‌های بزرگی هستند. وقتی شما مهاجم هستید همه انتظار گل زدن دارند و اگر چند بازی گل نزنید هجمه‌ها زیاد می‌شود. هرجا بودم انتظارات از من بالا بوده است.شما در هر تیمی باشید کار سخت است.

فعالیت‌هایش در قرنطینه

قرنطینه واقعا سخت است. محصوصا ما که هرروز تمرین می‌کردیم برای حفظ بدن مان کار دشوار است. سعی می‌کنم بیشتر با خانواده باشم و با پسر کوچکم بازی کنم. قطعا قبلا وقت نبود آنطور که باید با پسرم بازی کنم اما الان خداراشکر کنار پسرم هستم و از این بابت خوشحالم.

شانس تراکتور برای کسب جام در فصل جاری

قطعا ما این پتانسیل را داریم که بتوانیم یک جام بگیریم. شایستگی کسب جام را نیز داریم. قطعا اگر لیگ ادامه داشته باشد، می‌توانیم روزهای بهتری را رقم بزنیم. شرایط تاکتیکی تیم ما نیز عالی است و امیدوارم هواداران را خوشحال کنیم.

سعی می‌کنم برنامه‌های تلویزیونی را دنبال کنم. فکر می‌کنم جای آقای عادل فردوسی پور در رسانه ملی ما خالی است. همه فوتبالی‌ها خواهان این هستیم که آقای فردوسی پور و برنامه نود در تلویزیون باشند و از مسئولان رسانه ملی چنین درخواستی داریم.

منبع: ورزش سه