تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

سرپرست تراکتور: دوست نداریم، مجبوریم تمرین کنیم

سه‌شنبه 05 فروردین 1399

سرپرست تیم تراکتور می‌گوید با وجود قرار قبلی اما ممکن است تمرینات تراکتور از فردا هم شروع نشود.

مسئولان باشگاه تراکتور روز گذشته تصمیم گرفتند که تمرینات خود را بعد از تعطیلی چند روزه از فردا شروع کنند. از آنجایی که چند تیم لیگ برتری نیز تمرینات خود را شروع کردند یا قرار است آغاز کنند رییس فدراسیون پزشکی ورزشی مصاحبه‌ای انجام داد و اعلام کرد که هر تیمی تمرین کند با جریمه و با توبیخ روبه رو می‌شود.

اظهارنظر مهرزاد خلیلیان

«واقعیت این است که به صورت کتبی هنوز چیزی به دست ما نرسیده است. ما نمی دانیم چه باید بکنیم. از یک طرف معلوم نیست تکلیف لیگ چیست و از طرفی همه تیم‌ها تمرینات خود را شروع کردند یا قرار است شروع کنند.ما یک تیم مدعی هستیم، نمی توانیم استراحت کنیم و رقبای مان کار کنند.»

«ما قرار گذاشتیم از فردا تمرینات را شروع کنیم. اما این تصمیم اول به خاطر عقب نیفتادن از رقبا بود و دوم اینکه بازیکنان از نظر بدنی افت نکنند. البته ممکن است فردا تصمیم دیگری بگیریم و تمرینات را ادامه ندهیم اما باز هم بلاتکلیف هستیم.»

«قطعا جان و سلامتی بازیکنانی از هر چیزی مهم تر است وما این موضوع را درک می‌کنیم. اما چه باید بکنیم؟ سازمان لیگ که تکلیف ما را روشن نمی کند؛ یا بگویند لیگ تعطیل است یا اینکه برنامه بدهند تا بتوانیم کارمان را انجام بدهیم.»

«شما می‌بینید که کرونا کل دنیا را تعطیل کرده است. حتما می‌دانید در ایتالیا جان چند نفر گرفته شده است؟ قطعا دوست نداریم فوتبالیست‌های ارزنده مان کرونا بگیرند اما این تقصیر ما نیست. واقعا اگر لیگ را تعطیل کنند، چه اتفاقی می‌افتد؟ همه چیز واضح و مشخص است اما مسئولان تکلیف را روشن نمی کنند. در این شرایط هیچ کدام از ما نمی دانیم چه باید انجام دهیم.»

منبع: ورزش سه