تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تیموری: در سال ٩٩ فقط به تیم ملی فکر می‌کنم

سه‌شنبه 05 فروردین 1399

مدافع چپ تراکتور می‌گوید هدفش در سال ٩٩ رسیدن به تیم ملی است.

میثم تیموری در این باره به ورزش سه می‌گوید: از اینکه برای سال جدید تراکتور را انتخاب کردم خوشحالم و به حضور در این تیم افتخار می‌کنم. خوشحالم در تیمی بازی می‌کنم که قدر بازیکنانشان را می‌داند.

او در مورد نتایج تراکتور می‌گوید: نمی توانم بگویم نتایج تراکتور فوق العاده بوده است چون ما اگر با یکسری بدشانسی روبرو نمی شدیم می‌توانستیم هم اکنون در صدر جدول باشیم. البته هنوز چیزی تمام نشده است و ما با شروع بازی‌ها تلاش می‌کنیم صدر جدول را در اختیار بگیریم.

مدافع تراکتور در مورد شرایط خودش هم می‌گوید: فوتبالی‌ها می‌دانند که بازیکنی که یک سال دور بوده شرایط سختی دارد. من هم در ابتدا شرایطم سخت بود ولی رفته رفته توانستم خودم را به ترکیب اصلی تحمیل کنم. البته در این راه هواداران تراکتور هم کمک زیادی به من کردند و کل مجموعه باشگاه کمک کردند تا به روند موفقیت آمیز برگردم.

من در طول آن یک سال خیلی سختی کشیدم و از اینکه از نگاه سایت‌های آماری جزو بازیکنان موفق پست خودم محسوب می‌شوم واقعا خوشحال هستم. تلاش می‌کنم بازهم موفقیت‌های بیشتری کسب کنم و به موفقیت تراکتور کمک کنم.

آرزویش در سال ٩٩

آرزویم موفقیت تراکتور است و می‌خواهم برای این تیم بازی‌های بهتری انجام بدهم. یکی از بزرگترین آرزوهایم برای سال ٩٩ رسیدن به تیم ملی است و با اشرافی که آقای اسکوچیچ به لیگ ایران دارد این اتفاق برای من دور از دسترس نیست.

منبع: ورزش سه