تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تیکدری: لیگ ادامه پیدا کند، تراکتور جام می‌گیرد

دوشنبه 26 اسفند 1398

مدافع تیم تراکتور می‌گوید تیمش امسال پتانسیل کسب حداقل یک جام را دارا است و می‌تواند به این مهم برسد.

شرایط تیم تراکتور در تعطیلات

شرایط فنی ما خوب است. بعد از حضور آقای الهامی یک روند مثبت و خوب را در پیش گرفتیم و نتایج مثبتی را به دست آوردیم. خوشبختانه در هردو جام مدعی هستیم. البته یک شکست بدموقع مقابل پارس جنوبی تجربه کردیم که قابل جبران است. فعلا بازی‌ها تعطیل شده و ما نیز به تبع آن تمرینات را تعطیل کردیم و منتظریم ببینیم در آینده چه شرایطی رقم می‌خورد.

عملکرد خودش در پست دفاع راست در لیگ نوزدهم

خب من اول فصل با صلاحدید آقای دنیزلی به پست دفاع راست رفتم. با توجه به اینکه تیم در آن پست بازیکن نداشت من بازی کردم و خداراشکر که جواب اعتماد مربیان را دادم. امیدوارم توانسته باشم هواداران را نیز راضی کنم. بی تردید در هر پستی کادرفنی بخواهد بازی می‌کنم و سعی دارم بهترین عملکردم را ارائه کنم.

کسب جام توسط تراکتور در فصل جاری

اولا که باید ببینیم مسابقات ادامه می‌یابد یا خیر. اما فکر می‌کنم پتانسیل کسب حداقل یک جام را داریم. تلاش می‌کنیم که به این مهم برسیم و اگر مسابقات ادامه پیدا کند، فکر می‌کنم می‌توانیم هواداران را با کسب جام قهرمانی خوشحال کنیم.

شیوع کرونا

خوشحالم که مسابقات لیگ تعطیل شده است. به هر حال فوتبالیست‌ها نیز جزئی از جامعه هستند و ممکن است مبتلا شوند. شرایط سختی در کشور حاکم شده که امیدوارم هرچه سریع‌تر از این بحران بگذریم. وضعیت خطرناکی است و برای مردم عزیزم و به خصوص هواداران تراکتور آرزوی سلامتی می‌کنم.

منبع: ورزش سه