تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

اسدی پیشنهاد یک میلیون دلاری را رد کرد

پنج‌شنبه 22 اسفند 1398

ستاره خط میانی تراکتور با پیشنهادی از باشگاه بوریرام مواجه شده بود که آن را رد کرد.

رضا اسدی که بعد از درخشش در نفت تهران و سایپا راهی تراکتور شد و در این فصل برای سرخ‌پوشان آذربایجان به میدان رفته، طی یک هفته اخیر پیشنهاد رسمی خارجی با مبلغ چشمگیری دریافت کرد ولی جواب مثبت به آن نداد تا در تیم تبریزی بماند.

باشگاه بوریرام تایلند هفته قبل پیشنهاد یک میلیون دلاری برای جذب رضا اسدی ارائه داد و طی روزهای اخیر از طریق نماینده خود مذاکره‌ای با این‌هافبک تراکتور داشت ولی در نهایت این اتفاق با مخالفت این بازیکن صورت نگرفت.

بوریرام تایلند در فصل ۲۰۱۹ لیگ یک تایلند در حالی به نایب قهرمانی دست پیدا کرد که با تیم چیانگرای یونایتد در امتیازِ برابر فصل را به پایان رساند و حتی تفاضل گل بهتری از این تیم داشت ولی بخاطر احتساب بازی‌های رو در رو، قهرمانی را به چیانگرای یونایتد هدیه داد و نتوانست به این مهم برسد.

رضا اسدی که یکی از بهترین بازیکنان تراکتور به حساب می‌آید و به تیم ملی هم دعوت شده بود، امسال در پست‌های مختلفی ازجمله دفاع میانی،‌هافبک دفاعی و‌هافبک میانی به میدان رفته و با وجود فاصله از دروازه حریفان، موفق شده ۳ گل در لیگ برتر و یک گل در جام حذفی به ثمر رسانده است.

حدود یک هفته‌ای است این پیشنهاد را دریافت کردم و با وجود اینکه از نظر مالی شرایط بسیار خوبی داشت، اما تصمیم گرفتم که آن را رد کنم و تا پایان فصل در تراکتور بمانم.

واقعیت این است که پیشنهادهای خارجی دیگری هم دارم، اما تمام تمرکزم به پایان رساندن فصل با تراکتور است و در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای فصل آینده ندارم.

تمام هدف من موفقیت تراکتور و نتیجه گرفتن تیم در لیگ برتر و جام حذفی است. امیدوارم در پایان فصل عملکردی داشته باشیم که حداقل یک قهرمانی را به هواداران عزیز تراکتور هدیه کنیم.

منبع: ورزش سه