تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

اظهارنظر جنجالی درباره محرومیت شجاعی

دوشنبه 19 اسفند 1398

عضو کمیته استیناف دلیل محرومیت ۳ جلسه‌ای مسعود شجاعی را اعلام کرد؛ او می‌گوید به دلیل کرونا بررسی این پرونده به تعویق افتاده است.

پرونده محرومیت سنگین مسعود شجاعی از سوی کمیته انضباطی سر و صداهای زیادی به راه انداخته است. این بازیکن که در جریان بازی تراکتور با گل گهر سیرجان از زمین اخراج شد، درگیری لفظی با مهدی سیدعلی داور مسابقه داشت و سپس از سوی کمیته انضباطی 3 جلسه محروم شد. به عبارت بهتر او 4 جلسه غایب خواهد بود. از این رو مسئولان تراکتور بشدت نسبت به عملکرد کمیته انضباطی اعتراض دارند و معتقدند که این حکم باید تعلیق شود. حتی این مساله نیز به شائبه مهندسی در فوتبال هم دامن زده و در صفحات هواداری درگیری‌های شدیدی میان طرفداران تیم‌های مختلف مطرح است.

محرومیت شجاعی نداشته است. مهدی دادرس عضو باتجربه کمیته استیناف در این خصوص

واقعیت این است که با توجه به شیوع کرونا و خطرهای ناشی از بیماری ما فعلا هیچ جلسه‌ای را تشکیل نمی دهیم. فعلا کمیته استیناف تعطیل است و البته مشکلی هم پیش نمی آید. چون بازی‌ها تعطیل است و قرار نیست دیرصادر شدن احکام توسط کمیته استیناف اتفاق خاصی را رقم بزند.

برای بسیاری از هواداران فوتبال این پرسش پیش آمده که چرا حکم بازیکنانی مثل شجاع خلیل زاده و علیرضا بیرانوند سریعا تعلیق شد اما مسعود شجاعی چنین اتفاقی رخ نداد

همانطور که گفتم ماجرای کرونا پیش آمد. ما حتی اگر الان حکم خود درباره شجاعی را اعلام کنیم، آیا فرقی می‌کند؟ مگر تراکتور الان یا هفته بعد بازی دارد؟

شائبه مهندسی در فوتبال و دامن زدن محرومیت شجاعی

این حرف‌ها را نباید بزنیم. مسعود شجاعی را من خیلی دوست دارم. او خارج از فوتبال کارهایی می‌کند و دست به اقداماتی می‌زند که برایم بسیار قابل احترام است اما در جریان آن مسابقه متاسفانه کار اشتباهی کرده است. شجاعی به داور گفته چقدر پول گرفته تا او بیشتری را بدهد. آیا این رفتار درست است؟ مسعود به عنوان کسی که الگوی مردم است و همه دوستش دارند نباید این حرف را به داور بزند.

فوتبال قانون خود را دارد. ما هم گوشمان از این حرفها که می‌گویند مهندسی شده پر است. حیف از مسعود شجاعی که این کار را انجام داد و حالا به خاطر اشتباهش باید محکوم شود.

در اولین جلسه‌ای که داشته باشیم در این باره بحث می‌کنیم و پرونده را بررسی خواهیم کرد. منتهی به خاطر کرونا مشخص نیست چه زمانی این جلسه تشکیل شود و همانطور که گفتم مشکلی هم برایش پیش نمی آید.

منبع: ورزش سه