تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تراکتور می‌تواند برای قهرمانی بجنگد/ در انتخاب داوران دقت کنند

یک‌شنبه 11 اسفند 1398

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور با تاکید بر اینکه این تیم همچنان یکی از شانس‌های قهرمانی است، گفت: فکر نمی‌کنم اشتباهات داوری به عمد برای تراکتور رقم بخورد تا این تیم ضر کند.

باخت یک بر صفر تراکتور تبریز مقابل پارس جنوبی جم

بدترین زمانی که تراکتور می‌توانست نتیجه نگیرد همین باخت بود. اگر این دیدار نتیجه‌ای دیگر داشت و به نفع تراکتور رقم می‌خورد فاصله بالای جدول کمتر می‌شد و می‌توانست این تیم پرطرفدار تبریزی را همچنان امیدوار به ماندن در کورس قهرمانی کند.

تعویض‌هایی که تراکتور در این بازی انجام داد خیلی دیر بود. بهتر بود زودتر از دقیقه ۷۵ تغییراتی در ترکیب تیم رقم می‌خورد تا قفل دروازه پارس جنوبی باز شود.

شائبه حمایت از پرسپولیس برای رسیدن این تیم

به هر حال این اعتراضات به وجود آمده و چه بهتر است که همه چیز را شفاف بگوییم و در قبال آن هم باشگاه‌ها اشتباهات خود را بپذیرند. من نمی خواهم بگویم حمایتی از باشگاه خاصی در مسیر قهرمانی می‌شود. حرفم این است که باید دقت ویژه‌ای به بازی تیم‌های پرطرفدار فوتبال ایران شود.

اعتراض بازیکنان و کادرفنی تراکتور

برای اکثر تیم‌ها اشتباهات داوری رخ داده و این اتفاق خوبی نیست ولی فکر نمی کنم اشتباهات از روی عمد باشد تا این تیم پرطرفدار آذربایجانی متضرر شود. به هر حال تراکتور هواداران زیادی دارد و به نظرم باید دقت زیادی در انتخاب داوران بازی‌های تیم‌های پرطرفدار کنند.

تیمی که دنبال نتیجه گرفتن است باید تمرکز بالایی را برای بردن داشته باشد. تراکتور تیمی نیست که تاریخ نداشته باشد و بخواهد با یک باخت، امیدهایش را از دست بدهد. من شک ندارم این تیم می‌تواند با حفظ ثبات مدیریتی و تمرکز بالای فنی در جایگاه خوبی در جدول رده بندی قرار بگیرد.

ایا تیمی جز پرسپولیس شانس قهرمانی در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر را دارد

۹ هفته تا پایان لیگ مانده است وهمه می‌گویند پرسپولیس قهرمان شده اما من می‌گویم ذات فوتبال اصلا قابل پیش بینی نیست. تراکتور می‌تواند با حفظ تمرکز خود همچنان برای قهرمانی بجنگد.

منبع: خبرگزاری مهر