تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

گرامی: بردن تراکتور کار هر تیمی نیست

شنبه 10 اسفند 1398

مدافع پارس جنوبی می‌گوید تیمش قطعا به دسته پایین تر سقوط نمی‌کند و در آینده نیز روند خوبش را ادامه خواهد داد.

تیم پارس جنوبی روز گذشته در هفته بیستم لیگ برتر دست به کار بزرگی زد و موفق شد تراکتور یکی از مدعیان قهرمانی را با نتیجه یک بر صفر شکست بدهد. در کسب این برد مهم فریبرز گرامی مدافع زردپوشان نقش کلیدی داشت. او با عملکرد موثر در پست دفاع وسط توپ‌های زیادی را قطع کرد و باعث شد تا دروازه تیمش با خطر کمتری مواجه شد.

برد تیمش در بازی دیروز

‌ خداراشکر می‌کنم که توانستیم بازی خوب و منطقی انجام بدهیم و در نهایت 3 امتیاز ارزشمند را بگیریم. تراکتور مدعی قهرمانی است و شما می‌دانید بردن این تیم کار هر کس و هر تیمی نیست. ما اما با درایت کادرفنی و تلاش بازیکنان این امر مهم را انجام دادیم و توانستیم شرایط خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشیم.

عملکرد خوب خودش در خط دفاعی پارس جنوبی

من به عنوان یک بازیکن سعی می‌کنم وظایفم را به نحو احسن انجام بدهم. خوشحالم که همه می‌گویند در این بازی موثر بودم و این باعث افتخارم است. اما هر چه بود این بازی تمام شده و باید به مسابقات بعدی فکر کنیم. انشاالله این روند خوب برای تیم ما ادامه داشته باشد و امتیازات بعدی را نیز به‌دست بیاوریم.

تعطیل نشدن مسابقات با توجه

همه ما بازیکنان با استرس فراوان مسابقات را انجام می‌دهیم. شرایط سختی را تجربه می‌کنیم و خواسته جمعی فوتبالی‌ها این است که مسابقات لیگ تعطیل شود. بین ما فوتبالیست‌ها و مردم عادی واقعا تفاوتی نیست و امیدوارم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فکری به حال این قضیه کنند.

احتمال سقوط پارس جنوبی

قطعا این اتفاق نمی‌افتد. ما تیم خوبی داریم و با پشتکار بازیکنان و کادرفنی شک نکنید سهمیه جم را در لیگ برتر حفظ می‌کنیم و در بازی‌های بعدی نیز با ادامه روند خوبمان ثابت می‌کنیم شایسته ماندن در لیگ برتر هستیم.

منبع: ورزش سه