تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

حاج‌صفی:یک‌جام به آن تیم بدهید،یک جام به بقیه !

جمعه 09 اسفند 1398

احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در پایان دیدار برابر پارس جنوبی جم که با شکست این تیم همراه شد، حرف‌های عجیبی را مطرح کرد.

بازی دست ما بود و این موضوع را نمی‌توان انکار کرد. هر چقدر هم درباره داوری صحبت کنیم، فرقی نمی‌کند ؛ چرا که همه‌ی این‌ها برنامه‌ریزی شده است.

پنالتی‌ای که روی ساسان انصاری گرفته نشده

پنالتی صد درصد ما را نمی‌گیرند و یک پنالتی که فکر کنم پنج درصد هم پنالتی نبود را برای تیم حریف می‌گیرند. وقتی می‌بینند یک تیمی می‌تواند امتیازاتش را با یک تیم دیگر کم کند، این بلاها را سرش می‌آورند.

من اسم نمی آورم. شما هم اسم نیاورید. دیگر از قبل می‌بینند وقتی یک تیمی می‌تواند فاصله اش را کم کند. این بلاها را سرش می‌آوردند. پنالتی صد در صد ما را نمی گیرند، بعد یک پنالتی یک درصدی را برای تیم حریف می‌گیرند.

آقا یک جام به آن‌ها بدهند و یک جام دیگر برای بقیه تیم‌ها کنار بگذارند تا ما با خیال راحت بازی کنیم و در این حد استرس و اعصاب خردی نداشته باشیم‌. یک جام به آنها بدهید و یک جام هم به بقیه تیم‌ها بدهید و بگذارید با خیال راحت بازی کنیم. می‌ترسم جام حذفی را هم به یکی دیگر بدهند. تیم‌ها در این حد هزینه می‌کنند، ولی در نهایت این چنین می‌شود. کسانی دیگر می‌آیند تصمیم می‌گیرند و جام را به آنها می‌دهند.

تغییر سرمربی تیم پرسیده شد و اینکه آیا این تغییر سبب جاماندن تیم از کورس مدعیان شده است یا خیر که او

نه بابا. ما تازه با تغییر مربی به کورس قهرمانی برگشتیم.

با این شرایط بازی بعدی هم همین آش و همین کاسه است. بابا جام را به آنها بدهید تا تمام شود و برود. دو تا جام بگذارند. یکی را به آنها بدهند و یکی را به سایر تیم‌ها. باز بازی بعدی می‌آییم و همین آش و همین کاسه است. مبارکشان باشد.

منبع: ورزش سه