تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

انصاری: الان کارشناسان می‌گویند تصاویر واضح نیست !

جمعه 09 اسفند 1398

ساسان انصاری مهاجم تراکتور به شدت از عملکرد اکرمی داور مسابقه تیمش برابر پارس جنوبی جم شاکی است.

تراکتور در شرایطی با نتیجه یک بر صفر و با یک ضربه پنالتی مغلوب میزبان خود پاس جنوبی جم شد که ساکت الهامی در کنفرانس خبری به شدت نسبت به تصمیمات اکرمی داور مسابقه معترض بود و معتقد بود که دو پنالتی برای تیمش گرفته نشده و در سوی دیگر پنالتی‌ای برای حریف این تیم گرفته شده که هی هیچ وجه پنالتی نبوده است.

« پنالتی صد در صد بود و از این واضح تر نمی شد. متاسفانه تصاویر تلویزیونی اینقد ضعیف است که الان کارشناسان می‌آیند و می‌گویند که تصایر واضح نیست و حق را به داور می‌دهیم. این صحنه 200 درصد پنالتی بود ولی متاسفانه داور با لبخند شیکی و با آرامش از کنار من گذشت بدون اینکه اهمیتی به حق تیم ما بدهد.»

« برای من تعجب برانگیز است چطور صحنه‌ای که بازیکن حریف از پشت با دست و پا من را به زمین می‌اندازد، از نظر داور پنالتی نیست ولی آن طرف یک پنجم صحنه‌ای که برای من اتفاق افتاد، رخ داد و داور خیلی راحت پنالتی گرفت. می‌دانم که کارشناسان الان می‌گویند پنالتی واضح نبود، ولی واقعا متاسفم که این پنالتی گرفته نشد، چون اگر گرفته می‌شد، نتیجه بازی یک بر صفر می‌شد و به طور کلی شرایط بازی تغییر می‌کرد. اصلا این نتیجه می‌توانست معادلات فصل را به هم بریزد ولی متاسفانه این اتفاقی است که در طول فصل زیاد برای ما رخ داده و واقعا هیچ حرفی برای گفتن نمی ماند.

منبع: ورزش سه