تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

افاضلی: در نیم فصل دوم باید بیشتر برنده باشیم

جمعه 09 اسفند 1398

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: در نیم فصل اول یک برد داشتیم و تلاش ما این است که فاصله بین بردها را کمتر کنیم. در نیم فصل دوم باید بیشتر برنده باشیم و من امیدوارم که روند پیروزی ما ادامه داشته باشد.

ایسنا/بوشهر

باید از مسئول چمن ورزشگاه و کسانی که در این رابطه زحمت می‌کشند تشکر کنم.

متاسفانه برگزاری یک مراسم باعث خرابی چمن شد اما زحمت کشیدند و آن را به بازی رساندند. موضوع بعد غیبت تماشاگران بود که ما پس از ۳ بازی خارج از خانه طی هفته‌های اخیر امیدوار بودیم پیش چشم تماشاگران بازی کنیم و باید بگویم که فوتبال بدون هوادار معنا ندارد.

خوشحالم که بازی را بردیم اما ناراحت هستم که نتوانستیم در کنار هواداران جشن بگیریم، من امیدوارم که خیلی زود این بحران حل شود.

انتقاد سرمربی تیم تراکتور

باید بگویم تراکتور یکی از بهترین تیم‌های لیگ است و بازیکنان فوق العاده‌ای دارد. من با بسیاری از آنها در تیم ملِی و المپیک کار کرده ام و فوتبالیست‌های قابلی دارد. همچنین یک مربی جوان و خوب دارد.

به هر حال کسی که در فوتبال برنده می‌شود خوشحال و تیمی که باخته هم ناراحت است. امروز ما بُردیم و تراکتور نتوانست امتیاز کسب کند و به همین خاطر فشار بر روی آقای الهامی زیاد است و من خرده نمی گیرم؛ شاید من هم روزی بازنده شوم و تحت این فشار حرفی بزنم و گله مند باشم.

از تیم داوری هم باید تشکر کنم که منصفانه سوت زدند. البته شاید در بعضی صحنه‌ها می‌توانستند تصمیم بهتری بگیرند. ما در انتهای هر دو نیمه صاحب موقعیت بودیم اما سوت پایان بازی زده شد، اما این شرایط را می‌پذیرم و به آنها احترام می‌گذارم. برای تیم بزرگ تراکتور هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

امیدوارم که روند تیم در کسب نتیجه ادامه داشته باشد و آنها موفق به کسب امتیازات بقا شوند. ما در بازی قبلی هم این نمایش را داشتیم اما متاسفانه از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم. در این بازی هم فرصت‌های خوبی داشتیم، بعد از گل شدن توپ و در ادامه تمرکز خوبی داشتیم. ما دنبال این هستیم تا در هر بازی بهتر شویم، این سبک بازی ما ادامه خواهد داشت.

در نیم فصل اول یک برد داشتیم و تلاش ما این است که فاصله بین بردها را کمتر کنیم. در نیم فصل دوم باید بیشتر برنده باشیم و من امیدوارم که این روند رو به رشد ادامه داشته باشد.

منبع: ایسنا