تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

دلگرمی مدیران تراکتور به دروازه بان مصدوم

چهارشنبه 30 بهمن 1398

مدیران باشگاه تراکتور روز گذشته به دروازه بان مصدوم خود دلگرمی دادند.

محمدرضا اخباری دروازه بان باتجربه تراکتور که چند روز قبل به دلیل پارگی مینیسک مجبور شد پای خود را جراحی کند، این روزها زیر نظر دکتر مجید صادقی پزشک سابق تراکتور تمرینات فیزیوتراپی خود را در تهران انجام می‌دهد.

در این رابطه روز گذشته عباس الیاسی رییس هیات مدیره باشگاه تراکتور با حضور در محل انجام درمان اخباری از این دروازه بان مصدوم عیادت کرد و به او دلگرمی داد. الیاسی در این دیدار از اخباری خواست با انگیزه به کارش ادامه بدهد تا در آینده‌ای نزدیک برگردد و کارش را در تراکتور دنبال کند.

همچنین محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور نیز روز گذشته طی یک تماس تلفنی با اخباری احوال او را جویا شد و روحیه این دروازه بان محبوب در بین هواداران تراکتور را بالا برد.

«از آقای الیاسی بسیار تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند و به عیادتم آمدند. ایشان انسان وارسته و خوبی هستند که همواره هوای بازیکنان را دارند. از مهندس زنوزی هم ممنونم که تماس تلفنی با من داشتند و روحیه ام را بالا بردند.»

وضعیت جسمانی اش

«این روزها در مطب دکتر صادقی فیزیوتراپ سابق تراکتور که رابطه خوبی هم با یکدیگر داریم تمریناتم را دنبال می‌کنم. از ایشان هم ممنونم که خیلی برای من زحمت می‌کشند. نهایت تلاشم را خواهم کرد که خیلی زود بتوانم به تمرینات تراکتور برگردم و کارم را دوباره از سر بگیرم.»

منبع: ورزش سه