تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

الهامی: جام حذفی یعنی همه یا هیچ/ مقابل مس محکوم به برد هستیم

سه‌شنبه 29 بهمن 1398

سرمربی تراکتور با اشاره به از عدم امکان مساوی در جام حذفی، می‌گوید که این رقابت‌ها به معنای همه یا هیچ است.

بازی‌ها به مرحله‌ای رسیده که هر روز سخت‌تر می‌شود. دو تیم بازی‌های پرفشاری را سپری می‌کنند. در مرحله یک هشتم نهایی با تیم قابل احترامی به نام مس کرمان بازی داریم. بازی‌ها در این مرحله متفاوت است. در این مرحله همه یا هیچ حکم می‌کند.

ضمن تمام احترامی که برای مس قائل هستم، فردا محکوم به برد هستیم و دوست داریم روند رو به رشد خودمان را ادامه دهیم. شرایط خوبی داریم و مصمم هستیم از این مرحله عبور کنیم. بازی‌ها دشوار است اما بازیکنان تراکتور تمام سعی و تلاش خود را برای عبور از این مرحله خواهند کرد تا به سلامت از این بازی عبور کنیم.

تمام امید و پشتوانه ما هوادارانی هستند که تا الان برای ما سنگ تمام گذاشتند. روز جمعه نیز در لیگ برتر و در آن سرما کنار ما بودند. خواهش می‌کنم فردا هم بازیکنان خود را تنها نگذارند. ما بیش از هر زمانی نیاز به حمایتشان داریم تا به مرحله بعد برویم. تمام فکر و ذکر بازیکنان ما برای بازی با مس کرمان است تا همه هواداران را خوشحال به خانه‌های خود روانه کنند.

یکی، دو بازیکن داریم که به علت مصدومیت جزئی، وضعیتشان مشخص نیست ولی اجازه بدهید نامی از آن‌ها نبرم. مس کرمان تیمی است که ذوب آهن را در مرحله قبل حذف کرده است.

بازگشت بازیکن پرویی

میمبلا به تیم برگشته و مصدومیت او تا درصد زیادی برطرف شده است. با او صحبت کردم و گفت که به وضعیت مسابقه نرسیده است. او بعد از چند بازی به تیم ملحق می‌شود. او بازیکنی است که در روزهای سخت می‌تواند به تیم کمک کند.

مجتبی حسینی سرمربی مس کرمان به نشست خبری پیش از این دیدار نرسید.

منبع: ایسنا