تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

سلیمی: کیفیت زمین یادگار بدتر و بدتر می‌شود!

شنبه 26 بهمن 1398

ایمان سلیمی می‌گوید: کیفیت زمین ورزشگاه یادگار امام بسیار بد است و هر چه از بازی بیشتر می‌گذرد هم بدتر می‌شود.

حضور هواداران تراکتور باوجود سرمای هوا

از هواداران خیلی تشکر می‌کنم. هوا بسیار سرد بود، وقتی برای گرم کردن وارد زمین شدیم همگی احساس کردیم باید برنده بازی شویم. در این هوای سرد واقعا حضور در ورزشگاه کار سختی است و من دست هوادارانمان را می‌فشارم و از آن‌ها تشکر می‌کنم.

شروع بد تراکتور در بازی با سایپا و سپس سه گل متوالی

تک تک بچه‌ها در شروع بازی تمرکز نداشتند و می‌دانستیم بازیکنان سایپا بازی مستقیم انجام می‌دهند و یک ذره بدون تمرکز بودیم اما خیلی زود توانستیم به بازی برگردیم و خوشحالم که این برد ارزشمند را به دست آوردیم.

زمین یادگار امام

واقعا کنترل توپ در این زمین بسیار سخت است و برای ما که روی زمین بازی می‌کنیم، کار سخت تر هم می‌شود. هرکسی زمین را از نزدیک می‌دید، می‌دانست اوضاع چطور است. در این آب و هوا مراقبت از زمین سخت است و خیلی‌ها زحمت می‌کشند اما کیفیت زمین بسیار بد است. اینجا دو هفته به دو هفته بازی نمی‌شود و هوا هم سردتر است اما چمن یک مقدار نامناسب بود و هرچه که بازی می‌کردیم بیشتر بدتر می‌شد.

بازی با مس کرمان و احتمال قهرمانی تراکتور

ما باید بیشتر تلاش کنیم و این قول را به هواداران می‌دهیم. کیفیت فنی تیم ما خیلی بیشتر از این است. ما در داخل خانه تیم بهتری هستیم و باید در جام حذفی هم بتوانیم برنده شویم چون این جام اهمیت بسیار زیادی دارد. ما تا الان با تیم‌های لیگ یکی بازی کردیم و حالا دوباره باید با تیمی از لیگ آزادگان دیدار کنیم و امیدوارم برنده بازی شویم. اما نمی‌شود برای قهرمانی قول بدهیم و فقط نوید تلاش زیاد را به هواداران می‌دهم.

منبع: ورزش سه