تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

هدف ما برابر سایپا پیروزی بود/ بی دقتی برخی بازیکنان تراکتور

جمعه 25 بهمن 1398

تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه هدف ما برابر سایپا پیروزی بود، گفت: با اینکه زود گل خوردیم ولی به بازی برگشتیم.

ساکت الهامی عصر امروز جمعه بعد از پیروزی تیمش برابر سایپا در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ولی خیلی زود به بازی برگشتیم و توانستیم نتیجه را جبران کنیم، خیلی خوشحالم. موقعیت‌های بیشتری هم داشتیم، اما متاسفانه برخی از بازیکنان بی‌دقتی کردند وگرنه می‌توانستیم سایپا را با تعداد گل‌های بیشتری شکست دهیم.

تیم سایپا

ما تیم خوب سایپا را شکست دادیم، نباید از تیم خوب سایپا گذشت. این تیم، تیم باکیفیتی است و بازی‌هایی که در خارج از خانه انجام داده نشان‌دهنده این موضوع است.

می‌دانستیم که بازی سخت و پرفشار خواهد بود

توانستیم بعد از مدت‌ها به رده دوم برسیم و باید هواداران به سربازان خود اطمینان کنند. تیم سایپا در بازی‌های خارج از خانه تیم گردن کلفتی است و در دور برگشت یکی از بهترین تیم‌ها بوده است که ما این تیم خوب را شکست دادیم.

وضعیت چمن ورزشگاه

باید تشکر کنم از هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان که در این شرایط سخت جوی کمک کردند تا بازی در بهترین شرایط انجام شود.

مالک باشگاه تراکتور

باید از آقای زنوزی هم بسیار تشکر می‌کنم که در شرایط بد اقتصادی از دو تیم حمایت می‌کند.

توقع ما از هواداران بیشتر است. باید آنها ما را حمایت کنند.

بازیکنان تیمش

شاگردانم امروز عالی بودند، باید به روند خوب خود ادامه دهیم و به جایگاه واقعی خود برسیم. بازیکنان تراکتور با غیرت در هر بازی حاضر می‌شوند و ما به حمایت‌های زیادی از سوی هواداران احتیاج داریم.

از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر، تراکتور از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام و در حضور بیش از ۳ هزار هوادار و در هوایی بسیار سرد میزبان تیم فوتبال سایپا بود که شاگردان ساکت الهامی توانستند با نتیجه ۳ بر یک میهمان خود را شکست دهند.

در این بازی ابتدا محمدرضا سلیمانی مهاجم تیم سایپا از روی نقطه پنالتی تیم میهمان را پیش انداخت. تراکتوری‌ها در دقایق ۱۶، ۱۸ و ۲۸ توسط اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و رضا اسدی به گل رسیدند تا نتیجه نهایی بازی ۳ بر یک به سود تراکتور شود.

با این نتیجه تراکتوری‌ها ۳۷ امتیازی شده و به صورت موقت جای سپاهان را در رده دوم جدول گرفتند و سایپا تهران نیز ۱۹ امتیازی باقی ماند.

منبع: خبرگزاری مهر