تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تراکتور و ساکت به ششمین پیروزی رسیدند

جمعه 25 بهمن 1398

تراکتوری‌ها امروز هم توانستند برابر سایپا به برتری برسند. آنها با این برد توانستند تعداد پیروزی‌های خود با سرمربی جدید را به عدد شش برسانند.

پس از جدایی مصطفی دنیزلی از جمع تراکتوری‌ها، شاید نمی شد وضعیت خوبی در ادامه بازی‌های لیگ برای این تیم تصور شود اما اتفاقات برخلاف این افتاد و اتفاقا تبریزی‌ها توانستند نتایج متفاوتی رقم بزنند. آنها یه مانند قبل، یک بار دیگر از مربی موقت روی نیمکت خود استفاده کردند و وقتی نتایج خوب وی با این تیم را دیدند ترجیح دادند دست به ترکیب برنده نزنند تا همچنان بی سر و صدا یکی یکی با رقبای خود روبرو شوند و احتمالا آنها را از پیش رو بردارند.

تراکتوری‌ها در هشت دیداری که با مربیگری ساکت الهامی به میدان رفتند توانستند برابر تیم‌های شهرخودرو، پیکان، فولاد، نفت مسجدسلیمان، ذوب آهن و سایپا به برتری برسند، با تیم گل گهر در سیرجان به تساوی رسیدند و تنها در یک دیدار در ورزشگاه آزادی و برابر پرسپولیسی‌ها بازی را با شکست به پایان رساندند.

به این ترتیب تبریزی‌ها با کادر فنی فعلی خود توانستند به 19 امتیاز از 24 امتیاز ممکن یا به عبارتی 2.37 امتیاز به ازای هر بازی دست پیدا کنند و با توجه به یک دیدار کمتر سپاهانی‌ها، پس از دیدار هفته بیستم لیگ برتر به رده دوم جدول رده بندی صعود کنند.

منبع: ورزش سه