تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

احتمال تعویق بازی تراکتور و سایپا

جمعه 25 بهمن 1398

سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ فوتبال گفت: اگر ورزشگاه یادگار امام تبریز تا ظهر فردا آماده نشود در آن صورت بازی تراکتور و سایپا با چند ساعت تعویق برگزار می‌شود.

بازی تراکتور برابر تیم سایپا

واقعیتش این است که صبح امروز بارش شدید برف در تبریز شروع شده است و علی رغم اینکه پاکسازی صورت گرفت، اما بعد از ظهر دوباره برف شروع شد و زحمات عزیزان به هدر رفت. به هر حال شرایط به صورتی بود که امکان جمع کردن برف‌ها نبود و پرواز هم به سمت تبریز انجام نمی‌شد.

البته مسئول سازمان لیگ، ناظر و داوران بازی و تیم فوتبال سایپا بعد از ظهر به تبریز رسیدند و در این شهر مستقر شدند. جلسه هماهنگی هم امشب تشکیل می‌شود و در مورد شرایط جوی فردا تصمیم گیری می‌شود. در حال حاضر ورزشگاه یادگار امام تبریز شرایط برگزاری بازی را ندارد و مسئولان تبریز تلاش می‌کنند تا ظهر فردا ورزشگاه را آماده کنند و اگر این اتفاق رخ نداد در آن صورت این بازی با چند ساعت تعویق برگزار می‌شود.

زمان بازی معوقه استقلال و سپاهان در جام حذفی و بازی استقلال و فولاد در لیگ برتر

ما یک جلسه خوب با سرمربی تیم ملی فوتبال داشتیم و همه زمان‌های ممکن را بررسی کردیم و یکی، ۲ زمان در این برنامه خالی شد و خوشبختانه همکارانم در سازمان لیگ دارند این زمان‌ها را جمع بندی می‌کنند و فکر می‌کنم ما می‌توانیم برنامه‌های ۶ هفته آینده را صبح شنبه اعلام کنیم و ان شاالله بازی‌های معوقه را در آن برنامه قرار می‌دهیم.

بله اگر شرایط جوی خوب باشد فردا بازی‌ها برگزار می‌شود.

منبع: افکار نیوز