تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تمرین برفی تراکتور به امید پیروزی بزرگ (تصاویر)

پنج‌شنبه 24 بهمن 1398

شاگردان ساکت الهامی بعد از تساوی هفته گذشته مقابل گل‌گهر سیرجان، امیدوارند این بار در خانه موفق به پیروزی برابر نارنجی‌پوشان شوند.

تراکتور که همانند فصول گذشته در جمع مدعیان دستیابی به عنوان قهرمانی قرار دارد، نمی‌خواهد در فصل پیش رو بخت خود را برای تصاحب این عنوان رؤیایی از دست بدهد و با ستاره‌های قابل توجهش به دنبال تحقق این موضوع است.

آن‌ها که بعد از پیروزی هفته هجدهم در خانه مقابل ذوب‌آهن، در سیرجان و در چارچوب هفته نوزدهم مقابل گل‌گهر متوقف شدند و به تساوی رضایت دادند، اکنون بار دیگر در خانه در سودای پیروزی دیگری قرار دارند و علی‌رغم سردی هوا و برف در تبریز، امیدوار به حمایت هواداران و دستیابی به این برد مقابل شاگردان ابراهیم صادقی هستند.

نکته ویژه برای تراکتور بازگشت ایمان سلیمی، مدافع وسط موفق این تیم بعد از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت است که می‌تواند امیدواری این تیم را برابر خط هجومی خطرناک نارنجی‌پوشان برای بسته ماندن دروازه افزایش دهد.

احسان حاج صفی، ستاره ملی‌پوش تراکتور نیز بعد از پاس گل مهم خود در بازی مقابل گل گهر که توانست مانع از شکست تیم ۱۰ نفره‌اش شود، با انگیزه بالایی مهیای این بازی شده است.

رشید مظاهری، گلر شماره یک تراکتور که در بازی با گل‌گهر با مهار چند حمله خطرناک حریف نقش مهمی در کسب امتیاز داشت، امیدوار است برابر سایپا و در جدال خانگی در یادگار امام به کلین شیت دیگری دست پیدا کند.

میلاد فخرالدینی، مدافع نیم‌فصل ذوب آهن، در بازگشت به تراکتور توانسته نمایش قابل قبولی از خود نشان دهد و انتظارات را برآورده کند. باید دید مقابل شاگردان ابراهیم صادقی چه عملکردی خواهد داشت.

ساکت الهامی، سرمربی تراکتور اکنون در سودای جبران اختلاف هفت امتیازی با صدر جدول و برآورده کردن رؤیای بزرگ تی‌تی‌هاست و امیدوار است بعد از پیروزی مقابل پیکان اکنون برابر دیگر خودروساز لیگ نیز به موفقیت دست یابد.

اکبر ایمانی،‌هافبک محبوب تراکتور، بعد از گل دیدنی‌اش در هفته گذشته، اکنون با انگیزه بالایی خود را آماده دیدار مقابل سایپا می‌کند و باید دید در روزی که مسعود شجاعی به دلیل محرومیت این تیم را همراهی نمی‌کند، قادر به رهبری خط میانی تیمش در کنار دیگر بازیکنان خواهد بود یا خیر.

در روزهای سرد تبریز و در شرایطی که زمین تمرینی این تیم مملو از برف شده، شاگردان ساکت الهامی در جستجوی امتیاز خانگی دیگری هستند و باید دید قادر به تکرار پیروزی خود مقابل سایپا همانند دیدار رفت خواهند بود یا خیر. در بازی رفت این کوین فورچونه بود که تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند؛ بازیکنی که در نیم‌فصل دوم سرخ‌ها را همراهی نمی‌کند و از جمع آن‌ها جدا شده است.

منبع: ورزش سه