تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

کوین فورچونه: ماجرای من با باشگاه تراکتور خسته‌کننده شده است

چهارشنبه 23 بهمن 1398

بازیکن فرانسوی تیم فوتبال تراکتور از شرایطی که این باشگاه برایش بوجود آورده است، گلایه کرد.

«کوین فورچونه» با عنوان گرانترین بازیکن تاریخ لیگ برتر، این فصل به تیم تراکتور ایران اضافه شد اما به تدریج با عملکرد غیر قابل قبولش به حاشیه رانده شد. این بازیکن در نهایت ایران را ترک کرد و حاضر به بازگشت به تیم تراکتور نشده است.

باشگاه تراکتور هم همچنان از صدور رضایتنامه این بازیکن فرانسوی خود خودداری می‌کند و قراردادش را فسخ نمی کند.

سایت «maligue2» در این ارتباط از فورچونه به عنوان بازیکنی نام برد که در باشگاه تراکتور گیر کرده است. این سایت نوشت: «فورچونه هنوز در انتظار دریافت نامه فسخ قراردادش با باشگاه ایرانی است. در حالی که او می‌توانست در نقل و انتقالات زمستانی به تیم سابق خود بازگردد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد چون هنوز نامه اتمام همکاری اش با تراکتور را نگرفته است. این بازیکن می‌داند که بازگشتش به تیم ترویس فرانسه به خاطر جذب هیون جون سوک منتفی است.»

این سایت در ادامه صحبت‌های فورچونه را منعکس کرده است: «اگر نامه پایان همکاری ام را از تراکتور می‌گرفتم شانس خوبی برای حضور در تیم ترویس داشتم. ما مرتب با مدیران باشگاه در ارتباط بودیم. روز ۳۱ ژانویه وقتی دیدم زمان می‌گذرد و سوک هم به تیم ترویس پیوسته، ناامید شدم.»

همچنین سایت «abonne.lest» نوشت: «بین ایران، فرانسه و آمریکا؛ فورچونه هنوز منتظر است. مهاجم سابق ترویسی می‌خواست در ماه ژانویه به این تیم برگردد اما هنوز نامه پایان همکاری اش را از این تیم نگرفته است. او حالا به سمت تیم‌های آمریکایی روی آورده است. تا زمانی که باشگاه تراکتور به صورت رسمی فورچونه را آزاد نکند، نمی تواند در تیم دیگری حضور داشته باشد.»

این سایت هم «هنوز منتظر نامه پایان همکاری ام از سوی تراکتور هستم. نمی دانم چرا آنها این کار را می‌کنند ولی این وضعیت کمی خسته کننده شده است. مدیران باشگاه به من گفتند که می‌خواهند قراردادم را فسخ کنند.»

منبع: خبرگزاری مهر