تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

فرد سابقه دار سرنگ‌ها را در رختکن تراکتور رها کرد!

چهارشنبه 23 بهمن 1398

رییس هیات فوتبال سیرجان اعلام کرد یکی از پرسنل ورزشگاه امام علی(ع) سرنگ‌ها را در رختکن تراکتور انداخته است!

بعد از دیدار گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز ویدئویی از وجود سرنگ‌های مشکوک در رختکن تراکتور بعد از بازی دست به دست شد و سر و صدای زیادی به پا کرد. این مساله واکنش تند تراکتوری‌ها را در پی داشت. حالا اما مشخص شده یکی از پرسنل ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان که البته در انجام اقدامات عجیب سابقه دار هم هست این سرنگ‌ها را در رختکن انداخته و به خبرنگاران خبر داده است.

«بعد از بازی با تراکتور ویدئویی از طرف افراد ورزشگاه امام علی (ع) پخش شد که باعث تکدر خاطر تراکتوری‌ها شد. این حواشی ربطی به تیم فوتبال گل گهر سیرجان نداشت‌.»

«کسی که سرنگ در رختکن تراکتور گذاشته از پرسنل خدمات ورزشگاه امام علی است و دلیل او در مورد انداختن سرنگ‌ها معلوم نیست و بدون هماهنگی هیئت فوتبال این کار را انجام داده است اما او پس از این کار ابراز ندامت کرده و اظهار کرده سرنگ‌ها در رختکن حضور داشته و فقط به خبرنگار‌ها واگذار کرده است و زیر بار پخش آن‌ها در رختکن تراکتور نرفته است. دوربین‌ها را بررسی می‌کنیم مطمئنا اگر توسط این فرد انجام شده باشد باید جریمه شود.»

سابقه بد این فرد در خرابکاری‌های فوتبالی

«این فرد همان کسی است که اتفاقات پشت دروازه حریف گل گهر سیرجان را در ۲ سال گذشته در لیگ یک رقم زد و حواشی زیادی در آن زمان به وجود آورد. اما حالا اظهار کرده پشیمان است. فوتبال سیرجان مظلوم و آبرودار بوده و به حد کافی به همه شناخته شده است و نباید این حواشی به فوتبال شهر ما ورود کند.»

منبع: ورزش سه